18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec dyktatora nadciąga

Jasnowidz zobaczył ŚMIERĆ PUTINA. BUM I PO NIM

29.09.2022  15:50
Jasnowidz Glanc zobaczył śmierć Putina
Jasnowidz Glanc zobaczył śmierć Putina Fot: Wojciech Glanc/YouTube/Printscreen

Nadciąga nie tylko koniec rządów, ale i życia Władimira Putina? Znany polski jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył śmierć dyktatora. Miałby zginąć w czasie ucieczki. 

Wojciech Glanc to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Nieraz trafnie przewidywał przyszłość, dziś zaś zobaczył coś, co może... ucieszyć wielu ludzi na calutkiej ziemi. Wróżbita miał wizję ŚMIERCI WŁADIMIRA PUTINA.

W jednej z ostatnich audycji na YouTube Wojciech Glanc opowiedział o końcu wojny w Ukrainie i "rozpadzie cywilizacji na Wschodzie". Jasnowidz twierdzi, że już za chwilę w Rosji wybuchnie wielka rewolucja, zaczną się masowe protesty, być może walki toczące się dziś w Ukrainie przeniosą się na terytorium napastnika.

Jasnowidz Glanc zobaczył śmierć Putina

Profeta w swej wizji dokładnie zobaczył, gdzie i w jakich okolicznościach miałoby dojść do śmierci Władimira Putina. Mówi o Placu Czerwonym w Moskwie i eksplozjach w centrum miasta. Zobaczył, jak rosyjski dyktator próbuje uciekać, dosięga go jednak jeden z wybuchów.

Widzę limuzynę, w której siedzi Putin i jest ewakuowany. Pojawia mi się słowo „rewolucja”. Takie słowa mi się pojawiają, takie odczucia, jakby wojna przeniosła się na terytorium Rosji i ta uciekająca limuzyna. Widzę wybuchy, tam na tym Placu Czerwonym, widzę, jak te mury pękają, potężna fala uderzeniowa. Putin jest stracony

  - zapowiada Wojciech Glanc.
Jasnowidz twierdzi ponadto, że koniec Putina, będzie jednocześnie końcem Rosji. Imperium upadnie, a Rosjanie masowo zaczną opuszczać swój kraj, szukając azylu na Zachodzie.

Czytaj także