18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nic dobrego

Jasnowidz ujrzał piekło. Wojna, getta i zagłada?

23.05.2022  21:57
Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję o gettach
Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję o gettach Fot: The7Dew/Shutterstock

Niektóre przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, znanego w całej Polsce, mrożą krew w żyłach. Jasnowidz widzi czasem rzeczy, o których ciężko w ogóle mówić.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często miewa wizje, które się sprawdzają co do joty, dlatego wzbudza takie zainteresowanie wśród Polaków. Niestety, po ostatnim przypływie nadludzkiej intuicji - nie ma dla nas dobrych wieści. 

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję o gettach

Na swoim kanale na YouTubie Krzysztof Jackowski często opowiada, jakie miał przypływy przeczuć. Niestety, tym razem jego wizja zmroziła wszystkim krew w żyłach. W czasie audycji jasnowidz mówił o gettach, racjonowanej żywności i grupowym opryskiwaniu ludzi. 

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść

- powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Przepowiednia przywodzi na myśli tragiczny kryzys drugiej wojny światowej, kiedy ludzie ginęli w strasznych okolicznościach i znikąd nie mogli spodziewać się pomocy. Dokładnie takie rzeczy chodzą teraz po głowie naszemu rodzimemu jasnowidzowi.

Myślicie, że jego wizja realnie ma szansę się spełnić? Nam na samą myśli krew zatrzymuje się w żyłach. Tym bardziej że wojna w Ukrainie już spełnia kryteria niektórych jego przepowiedni.

Miejmy jednak nadzieję, że gorzej już nie będzie.