18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Miesiąc bólu i płaczu"

Jasnowidz ostrzega: w wakacje omijajcie TE KRAJE!

Wojciech Kozicki
27.05.2022  18:46
Jasnowidz Glanc: w wakacje 2022 omijajcie TE kraje! "Miesiąc bólu i płaczu"

Wakacje 2022 – gdzie pojechać tanio i bezpiecznie? Jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z portalem Pomponik ostrzega, że lepiej na urlop wyjechać w czerwcu, bo w lipcu może być już za późno! Polski Nostradamus ujawnił, które destynacje wakacyjne lepiej w tym roku omijać szerokim łukiem.

Gdzie jechać na wakacje w 2022 roku? Termin urlopu może być obecnie kluczowy. Jedźcie na wakacje w czerwcu i lipcu, bo później może być za późno – ostrzega jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc na łamach portalu Pomponik. Dlaczego powinniśmy się pospieszyć z wakacyjnym wypoczynkiem?

Jasnowidz Wojciech Glanc ujrzał ceny w wakacje. Idzie dramat!

Polski profeta ostrzega, że już w lipcu dosłownie EKSPLODUJE DROŻYZNA! Lipiec ma być miesiącem „przełomowym i szokującym”. Ma to być miesiąc „bólu i płaczu”, ponieważ czeka nas walka z epidemią.

Czerwiec i lipiec to ostatnie miesiące na wyjazd wakacyjny. Później odczujemy potworną drożyznę. Lipiec będzie miesiącem przełomowym, który bardzo nas zaskoczy i zaszokuje. Korzystajcie teraz z życia, bo za tydzień, dwa może to być już niemożliwe. Nie mamy gwarancji kolejnego dnia. Wróci nowa epidemia, nastąpi przyrost nowych zachorowań i zwrot w tej dziedzinie. Będzie to miesiąc płaczu i bólu – ostrzega jasnowidz Glanc. (Pomponik)

Gdzie w takim razie jechać na wakacje, aby być w miarę bezpiecznym? Jasnowidz Glanc radzi, by omijać kraje graniczące z Mołdawią, szczególnie Mołdawię.

To piękny kraj, sam bym tam pojechał, ale pojawia mi się wewnętrzny opór, ostrzeżenie, czerwona lampka, żeby trzymać się od tego kraju z daleka – ostrzega Glanc. (Pomponik)

Nacieszmy się wakacjami, bo potem w Polsce zapanuje cenowa apokalipsa, a już jesienią nie będzie nas stać NA NIC!

Widzę domy, ciemno w oknach, wiem, że jest tam w środku zimno. Niedogrzane mieszkania, bez prądu i gazu. Będzie to dotyczyło wielu z nas. Niepokoi mnie też Białoruś. Tam szykuje się rewolucja. To tylko kwestia czasu, myślę, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Czeka nas na pewno kolejna fala uchodźców, ale nie potrafię określić, skąd przyjdą. To nastąpi po wakacjach – przewiduje jasnowidz Glanc.
Czytaj także