18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok?

Jasnowidz zobaczył przyszłość Polski. Jest zaniepokojony

16.08.2020  11:52
Jasnowidz zobaczył przyszłość Polski. Jest zaniepokojony
Jasnowidz zobaczył przyszłość Polski. Jest zaniepokojony Fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Krzysztof Jackowski zobaczył przyszłość naszego kraju i jest wyraźnie zaniepokojony. Jasnowidz podzielił się swoimi wizjami z internautami.

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu dzieli się z internautami swoimi wizjami wyjątkowo często. Ostatnio albo nawiedzają go one bardziej regularnie, albo jasnowidz z Człuchowa bardzo troszczy się o losy naszego narodu.

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski

Mówił już o wyborach prezydenckich i koronawirusie, w którego on osobiście nie wierzy. Teraz poszedł krok dalej i skupił się na przyszłości całej Polski. Niestety, jest zaniepokojony tym, co ujrzał.

Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią, dzielenie na kolorowe strefy, dwóch kolorów, świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie, na to, że z naszego terytorium.. że nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo

- mówił Krzysztof Jackowski.

Odnosił się co prawda do podzielenia Polski na strefy, z uwagi na ryzyko zakażenia koronawirusem i nasilenia pandemii, ale jak widać - spojrzał dalej i zobaczył jeszcze więcej.

Trzeba przyznać, że nie wygląda to najlepiej.

Przeczytaj więcej
Komentarze