18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna strona mega klejnotów

Ma najdłuższego na świecie. Pokazał go w telewizji [WIDEO +18]

21.11.2021  14:45
PENISODZILLA w telewizji. To się w głowie nie mieści!
PENISODZILLA w telewizji. To się w głowie nie mieści! Fot: TOMASZ RYTYCH/REPORTER/Eaast News - zdjęcie ilustracyjne

Rozmiar ma znaczenie? Z pewnością może coś o tym powiedzieć Jonah Falcon, ponieważ w jego posiadaniu jest najdłuższy penis na świecie. Rekordzista udzielił szokującego wywiadu w programie „Good Morning Britain”. Okazuje się, że na swoim interesie robi niezły interes, ale taki "sprzęt" rodzi coraz większe problemy.

Szok w brytyjskiej telewizji śniadaniowej. Brytyjczycy spokojnie chrupali sobie płatki, jedli poranne kiełbaski, a tu nagle w „Good Morning Britain” (ITV) pojawił się biseksualny 51-letni Jonah Falcon. To aktor, prezenter talk show i scenarzysta, ale stał się popularny z zupełnie innego powodu. Zapewne niejedna osoba zadławiła się śniadaniem, słysząc o poranku, że ten jegomość ma najdłuższego penisa na świecie. We wzwodzie ma 34 centymetry, a w stanie spoczynku 21,5 cm. Zaprezentował oczywiście zdjęcie swojej obnażonej monstrualnej sikawki, a prezenterka krzyknęła „O MÓJ BOŻE!”

Najdłuższy penis na świecie przyciąga gwiazdy

Współprowadząca Josie Gibson nie bała się zadawania trudnych intymnych. Wprost zapytała, czy tak imponujący siusiak przyciąga znane osoby. Falcon nie ukrywa, że TAK. Miał już partnerki seksualne ze świata show-biznesu, jednak duża część gwiazd i celebrytów pochodziła z Wielkiej Brytanii, a nie z Hollywood. Wcześniej podczas rozmowy z „The Sun” przyznał, że uprawiał seks z laureatką Oscara. Kim była tajemnicza gwiazda? Tego Falcon nie zdradził. Ujawnił jedynie, że nie była to Meryl Streep. Dodał, że rozmiar oscarowej statuetki jest zbliżony do wielkości jego przyrodzenia.

Nie jesteście w stanie wyobrazić sobie jak wygląda rekordowy członek gigant? Falcon postanowił to uplastycznić. Porównał rozmiar swojego penisa do „grubego bakłażana lub tuby chipsów Pringles”.

Rekordowy penis i duże problemy. Rośnie mu konkurencja

Posiadanie tak dużego penisa ma jednak mroczne strony. Falcon wyznał, że ma problemy na bramkach na lotnisku, bo służby niejednokrotnie myślały, iż ukrył coś podejrzanego w spodniach. Kilka razy zdarzyło się, że przypadkiem usiadł na swoim prąciu, co było bardzo bolesne. Czasem tak obfite wyposażenie utrudnia normalne współżycie, więc aktor dodał, że musi "dużo działać ustami".

Okazuje się również, że Jonah Falcon ma sporą konkurencję. Roberto Esquivel Cabrera z meksykańskiego Saltillo twierdzi, że jego „sprzęt” ma we wzwodzie 48 centymetrów. Falcon zapewnia jednak, że ten rekord jest mocno naciągany i oskarżył rywala o oszustwo.

A może pojedynek?

Największy penis na świecie [WIDEO +18]