18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Arkana przyszłości

KWIETNIOWA TAJEMNICA UJAWNIONA. Jackowski się wysypał

04.04.2022  07:42
Krzysztof Jackowski zdradził kwietniową tajemnicę
Krzysztof Jackowski zdradził kwietniową tajemnicę Fot: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jackowski zdradził Polakom ważną rzecz na temat kwietnia. Czy wizja na 2022 roku faktycznie się spełni? Wszyscy przekonamy się o tym lada moment.

Ostatni czas jest dla nas i całego świata wszystkich koszmarnie trudny. Najpierw pandemia koronawirusa dała nam w kość za wszystkie czasy, a potem wybuchła wojna w Ukrainie. W tej sytuacji jasnowidz Jackowski postanowił pocieszyć rodaków i skupić swoje zdolności na wieszczeniu wiosny.

Jesteście gotowi na poznanie całkiem bliskiej przyszłości? Krzysztof Jackowski je już bowiem, jaki będzie tegoroczny kwiecień. Może chociaż pogoda wynagrodzi nam w niewielkim stopniu międzynarodowe tragedie?

Krzysztof Jackowski zdradził kwietniową tajemnicę

O aurę zapytał Krzysztofa Jackowskiego "Super Express". Jasnowidz z Człuchowa jak zwykle chętnie odpowiedział na te wszystkie pytania czujnym dziennikarzom. Mamy więc gotową wizję na wiosnę 2022.

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie 

– zdradził "Super Expressowi" swoją wizję przyszłości dotycząca pogody w wiosnę 2022 i pogody w Wielkanoc 2022.

"Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda" - mówił jasnowidz z Człuchowa.

W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda 

- mówił Krzysztof Jackowski o kwietniu 2022.

Planeta w tym samym czasie wieściła powrót srogiej zimy. Mamy dziwne przeświadczenie, że jak na razie to nasza redakcja była bliższa prawdy... Spójrzcie za okno i dajcie znać, kto Waszym zdaniem ma większy dar jasnowidzenia.