18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miały dość ptaka

Rozbuchany kaczor uzależnił się od seksu. Doszło do tragedii

Wojciech Kozicki
06.12.2019  14:12
Kaczor lubił się przelecieć ale już po ptakach...
Kaczor lubił się przelecieć ale już po ptakach... Fot: Facebook

Kaczor seksoholik siał postrach w Anglii! Brytyjskie media podają, że napalony ptak o imieniu Dave napadał na kaczki i uprawiał z nimi seks tak często, że uszkodził sobie klejnoty. Konieczna była kastracja…

Kaczor erotoman już się nie przeleci. Jego właściciel Josh Watson z Devon w Anglii powiedział mediom, że jurny zawodnic uprawiał seks ze swoimi koleżankami (Dora, Edith, Freda) nawet 5 razy dziennie i miały już dość ptaka. Był tak napalony, że nie mogły przed nim uciec.

Uzależnienie od seksu mogło się dla niego okazać zabójcze, bo w końcu kaczor od igraszek uszkodził sobie penisa. W gabinecie Highcroft Rabbit, Small Mammal & Exotic Vets w Whitchurch w hrabstwie Somerset próbowano uratować jego męskość antybiotykami, ale on się nie poddawał i nadal rozpierała go chuć.

I po ptakach...

Jak podaje metro.co.uk, Dave w końcu nabawił się infekcji i wdała się martwica penisa. Konieczna była amputacja i tego zostały tylko centymetr męskości.

Mały ale wariat?

Okazuje się, że kaczor po amputacji penisa nadal ma ochotę na amory, choć nie ma już czym zaimponować zaimponować koleżankom. Co gorsza, o jajach może zapomnieć, bo nie może się już rozmnażać.

kaczuszka
Czytaj także
Przeczytaj więcej