18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klienci tej firmy to nie sztywniacy...

Nagie modelki reklamują trumny! Seksowne ożywienie w branży?

Wojciech Kozicki
12.10.2019  12:58
Nagie modelki i trumny - klientom może stanąć serce!
Nagie modelki i trumny - klientom może stanąć serce! Fot: Kalendarz Lindner/Facebook

Firma Lindner z Wągrowca to producent trumien. Zakłada jednak, że nie wszyscy jej klienci to sztywniacy, bo każdego roku ożywia atmosferę wydając kalendarz z seksownymi kobietami. W tym roku również nagie piersi promują trumny i jest to reklama zabójczo skuteczna.

Nagie modelki reklamujące trumny to już polska tradycja. Czy firma Lindner z Wągrowca ożywia w ten sposób branżę, a może po prostu wbija sobie gwóźdź do trumny? Zdania są podzielone. Producent robi jednak swoje i wydaje właśnie kalendarz na 2020 rok. Czy szczucie cycem zachęci przyszłych klientów?

Wyobraź sobie, że to ostatni dzień przed końcem świata. Bądź świadkiem niezwykłej podróży dwóch dziewczyn, które chwytając ostatnie chwile wiedzą, że jutro nie będzie konsekwencji czynów dnia dzisiejszego. Znikają wszystkie bariery... Poczuj radosne szaleństwo i melancholię Kalendarza Lindner 2020, w którym zakwita miłość i kończy się świat. A Ty - co zrobisz ostatniego dnia przed końcem świata? – pisze Zakład Przemysłu Drzewnego LINDNER. (epoznan.pl)

Lindner zaznacza na swojej stronie internetowej, że kalendarz jest produktem ekskluzywnym, a jego nakład jest ograniczony. Określa go jako „perełkę dla kolekcjonerów i miłośników piękna”. Dziennikzachodni.pl przypomina jednak, że ten kalendarz to również akcja charytatywna.

Nie brakuje opinii, że nagie kobiety i trumny to kiepskie połączenie, ale firma się tym nie przejmuje, bo zyskuje coraz większy rozgłos. Nad tą marką długo nie zapadnie grobowa cisza.

Nagie modelki reklamują trumny. Czy to zabija branżę?

Przeczytaj więcej
Komentarze