18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mniam

Falliczna apokalipsa na plaży! Zasypało ją tysiącami pulsujących penisów

13.12.2019  19:26
Falliczna apokalipsa na plaży! Zasypało ją tysiącami pulsujących penisów
Falliczna apokalipsa na plaży! Zasypało ją tysiącami pulsujących penisów Fot: Twitter

Setki, tysiące dziwacznych, przypominających fallusy stworzeń, "podziwiać" można było w zeszłym tygodniu na plaży w Kalifornii. Widok był (i jest) szokujący, tym bardziej, gdy zasadzały się na nie mewy... To naprawdę wygląda jak wysyp różowych penisów!

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście, a i my nie jesteśmy w stanie się otrząsnąć. Zamiast złotego piasku na plaży Drakes niedaleko Parku Narodowego Point Reyes, zaległy tysiące "penisów". Długie, falliczne, pulsujące różowe stworzenia, o długości około 20 cm, zasypały plażę. Zwykle żyją w ukryciu, tym razem jednak coś nie wyszło...

Falliczna apokalipsa

Choć przypominają męskie członki, z ludźmi niewiele mają wspólnego. To... morskie bezkręgowce, zwane przez swój wygląd "rybami penisami", choć i z rybami za dużo ich nie łączy. Należą do gromady szczetnic, nazywają się Urechis unicinctus i na co dzień żyją zakopane głęboko w piasku.

Niestety, w ostatnim tygodniu przez kalifornijskie wybrzeże przeszły gwałtowne burze, które zniszczyły ich norki i wyrzuciły na powierzchnię penisowate żyjątka.

Co ciekawe, spacerowicze z Kalifornii mogą całkiem spokojnie (choć pewnie nie przywykli) brać je do ust... Tak się bowiem ciekawie składa, że w Azji (ryby) "penisy" uchodzą za przysmak! Oczywiście po odpowiedniej kuchennej obróbce To co? Smacznego?

Przeczytaj więcej
Komentarze