18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyszłość Polski na ostrzu noża

Jackowski ujawnia kiedy koniec PiS

10.10.2021  09:59
Jasnowidz Jackowski przewidział zimę po jesieni oraz koniec rzadu Kaczyńczkiego
Jasnowidz Jackowski przewidział zimę po jesieni oraz koniec rzadu Kaczyńczkiego Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jaki będzie rok 2022? Chcecie poznać przyszłość? Ujawnił ją jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli nasz rodzimy Nostradamus i Baba Wanga w jednym, polski Bruce Willis magii. Niestety, znów nie ma dla Polaków dobrych wiadomości, miał mrożącą krew w żyłach wizję.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma niezwykłą moc przewidywania przyszłość i odnajdywania zwłok po zapachu. Gdyby szkoła Hogwart prowadziła nabór na stanowiska nauczycielskie, mistyk z Człuchowa dostały pracę od ręki! Jednak pamiętajcie, że jego wizje są mroczne i rzadko przekazuje dobre wiadomości. Tym w swoich wizjach ujrzał, jaki będzie rok 2022. Oj, będzie się działo aż strach…

Jackowski i przepowiednia na 2022 rok. Koniec rządu PIS?

Krzysztof Jackowski na YouTube podczas transmisji live najpierw błyskotliwie przewidział, że po jesieni będzie zima, a potem ujawnił, że czeka nas nowy rok pełen niespodzianek…

Kończy się już rok, mamy październik, więc lada moment zima. Potem przyszły rok. Powiem państwu, że to, co mnie nachodzi, poczucia na przyszły rok, jak zwykle nie napawają mnie optymizmem. Wręcz kojarzą mi się rzeczy niespodziewane. Rzeczy, które będą szły za sobą w bardzo szybkim tempie. Tak pomyślałem sobie, że może o to tu chodzi? – snuł swoje wizje na YouTube Jackowski.

Zdaniem polskiego Nostradamusa, „będziemy trochę znieczuleni” na wydarzenia. Powtórzył, że w sierpniu czeka nas poważny kryzys, a do tego nadciągają bolesne podwyżki. Tak, wróż z Człuchowa wie nawet o ile zdrożeje prąd w przyszłym roku!

Powiem państwu, że w tym roku, ja już o tym wspominałem wcześniej, jest bardzo dużo horrendalnych podwyżek: światło prawdopodobnie od nowego roku wzrośnie o 60 procent. Takie mnie słuchy, dość wiarygodne dochodzą. To jest kryzys. Jeżeli podstawowe rzeczy, których używamy i są nam niezbędne do funkcjonowania, drożeją po 60, 90, 100 procent z dnia na dzień to są bardzo poważne podwyżki i to oznacza kompletny kryzys – zapowiada Jackowski.

Polityczne prognozy i upadek PiS

Jak zwykle miał też wizje polityczne, ale nie wie, czy dotyczyły naszego kraju, czy wielu państw. Powtórzył, że „polski rząd będzie chciał zrzucić z siebie władzę”, a rządy w wielu krajach „nie będą już do końca rządami”. Czyżby sugerował, że nadciąga KONIEC PIS?

Ale tak to czuję, rządy przyćmią się. Stanie się to w pewnym momencie, w ciągu iluś miesięcy, stanie się to z jakiegoś powodu. Próbowałem się skupić, co to może być za powód i nie potrafię tego zrozumieć, nie potrafię poczuć, co to może być za powód – powiedział enigmatycznie Jackowski.

Czytaj także