18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz kontra koronawirus

Jackowski miał wizję - czy wybory prezydenckie się odbędą?

Wojciech Kozicki
25.03.2020  15:48
Krzysztof Jackowski i przyszłość Polski - koronawirus i wybory prezydenckie 2020
Krzysztof Jackowski i przyszłość Polski - koronawirus i wybory prezydenckie 2020 Fot: YouTube/ASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Koronawirus w Polsce się rozprzestrzenia, Ministerstwo Zdrowia informuje o rosnącej liczbie chorych, a rząd wprowadza kolejne zakazy i ograniczenia. Jednak wybory prezydenckie 2020 mają się odbyć. Jasnowidz Krzysztof Jackowski czarno to widzi. Ostrzega, co może się wydarzyć!

Czy wybory prezydenckie 2020 odbędą się 10 maja? Chociaż minister zdrowia Łukasz Szumowski ostrzega, że epidemia koronawirusa w Polsce może dopiero się zaczynać, prognozy są dramatyczne i wprowadzono zakaz wychodzenia z domu, Jarosław Kaczyński twierdzi, że Polacy mają iść do urn i zagrożenia nie ma. Tymczasem jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa znów ujrzał przyszłość!

Będzie duża awantura w przez te wybory, ale ja mam takie wrażenie, że sytuacja się uspokoi w naszym kraju za mniej więcej piętnaście dni. Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej - wieszczył Jackowski na YouTube.

Jackowski ma przeczucie, że finalanie PiS zdecyduje się na przesunięcie wyborów prezydenckich.

Chociaż wspomniał, że sytuacja się uspokoi, to chyba zapomniał, o tym, że niedawno podczas transmisji live  mroczna wizja poraziła go jak piorun. Zapowiedział, że w kwietniu czeka nas COŚ GORSZEGO niż koronawirus! Wskazał nawet miasto, w którym dojdzie do tragedii i ostrzegł jego mieszkańców przed... cebulą!

Czytaj także
Przeczytaj więcej