18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

świetlana przyszłość

Kinga Duda prezydentką! Wróżka Cesaria zapowiada: wygryzie ojca

20.09.2020  19:44
Kinga Duda zrobi karierę w polityce?
Kinga Duda zrobi karierę w polityce? Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Kinga Duda zacznie działać w polityce i w końcu przejmie prezydenturę w Polsce? Zaskakująca przepowiednia dla córki Andrzeja Dudy. Wróżka Cesaria zobaczyła jej przyszłość w gwiazdach.

Kinga Duda pójdzie w ślady ojca i zamiast prawem, zajmie się polityką? Pod lupę prezydencką córkę wzięła wróżka Cesaria, która przyszłość dziewczyny starała się wyczytać z gwiazd. Co zobaczyła?

Wróżka Kindze Dudzie wróży świetlaną przyszłość i ogromną sympatię społeczeństwa. Będzie uwielbiana bardziej, niż jej ojciec. A wszystko zacznie się od pracy u jego boku...

Kinga Duda na prezydenta? Wróżba wróżki Cesarii

Wróżka Cesaria twierdzi, że Kinga Duda może śmiało rezygnować z pracy w zawodzie. Jako prawnik dziewczyna nie zrobi wielkiej kariery, co innego, gdyby poszła w ślady taty i tak jak Andrzej Duda wkroczyła do wielkiej polityki.

Kinga Duda będzie - co wróżka wyczytała ponoć z gwiazd - prężnie działać u boku ojca jako jego doradca. - Jest osobą pomysłową i kreatywną, co przejawiać się będzie w formie nietuzinkowych i mało oczywistych rozwiązań - mówi wróżbitka "Super Expressowi".

Bardzo szybko Kinga Duda ma zdobyć wielką popularność i przychylność społeczeństwa. Zajmie się licznymi akcjami charytatywnymi, będzie prężnie działać na polu społecznym.

Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi - mówi wróżka Cesaria.

Warto przy tym zauważyć, że Kinga Duda ma dopiero 24 lata, więc ewentualny udział w wyborach prezydenckich jest dla niej możliwy dopiero za ponad dekadę. Kandydat na prezydenta musi mieć ukończonych 35 lat.

Kinga Duda w polityce. Pracuje u ojca

Tuż przed wyborami prezydenckimi Kinga Duda wróciła do Polski. Wcześniej prawie pół roku przebywała w Londynie, gdzie odbywała staż w prestiżowej kancelarii prawnej.

Po powrocie do kraju sporo mówiło się o dalszych losach dziewczyny - od jej milczenia na temat dyskryminacji (po tym, jak nawoływała do szacunku i równości), po niepewny los i brak pracy. We wrześniu okazało się, że praca jednak jest - w sierpniu Kinga Duda została społecznym doradcą prezydenta, za co teoretycznie nie otrzymuje wynagrodzenia. Kancelaria Prezydenta musi jednak zapewnić jej wyżywienie, zakwaterowanie, oraz opłacić podróże służbowe...

Przeczytaj więcej
Komentarze