Nie używają lewych produktów

Córka Lewandowskich jest chora. Dziwna metoda leczenia!

Wojciech Kozicki
19.01.2020  16:08
Lewandowscy leczą córkę smalcem? Zona piłkarza uczy Polaków jak żyć zdrowo
Lewandowscy leczą córkę smalcem? Zona piłkarza uczy Polaków jak żyć zdrowo Fot: STEFAN MATZKE/AFP/East News

Anna Lewandowska i jej mąż Robert walczą o zdrowie córki. Celebrytka wyznała na Instagramie, że Klara jest chora i nie śpią już kilka nocy. Sławna mama postawiła na niekonwencjonalne i naturalne metody leczenia – stosuje gęsi smalec.

Klara Lewandowska choruje, o czym jej mama Anna poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Wyznała, że nie śpi już 3 noce i sama jest zadziwona, ile energii jako matka jest w stanie z siebie wykrzesać. Przy okazji wyjawiła, jakie stosuje metody leczenia. Jak pisze plotek.pl, "Anna Lewandowska okłada córkę smalcem”.

Pewne myślicie, że osoba posiadająca tak ogromny majątek używa eko-wege- fit antybiotyków za miliony, kosmicznych technologii i korzysta z usług światowej klasy specjalistów. Okazuje się jednak, że Anna Lewandowska stosuje tanią i podobno skuteczną metodę swojej babci. Na swoim blogu, Health Plann by Ann zdradziała, że najlepszy sposób na kaszel, to okład z gęsiego smalcu.

Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem – zaleca Anna Lewandowska na hpba.pl.

Znając Lewandowską, korzysta z oryginalnego  i certyfikowanego produktu. Na pewno nie jest to lewy smalec.

Czytaj także