18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadciąga zagłada

Koniec świata 2020. Sławny naukowiec podał datę, a potem... umarł

23.06.2020  12:53
Koniec świata 2020. Sławny naukowiec podał datę, a potem... umarł
Koniec świata 2020. Sławny naukowiec podał datę, a potem... umarł Fot: IgorZh/Shutterstock

Koniec świata 2020 już wkrótce na nas spadnie? Ten rok zdecydowanie nie jest lekki, więc możemy się spodziewać absolutnie wszystkiego. Znany wszystkim astrofizyk Stephen Hawking, przed śmiercią podał nawet datę potencjalnej apokalipsy.

Koniec świata 2020 zbliża się wielkimi krokami? Świat nauki przypomniał sobie niedawno wywiad, jakiego Stephen Hawking udzielił zaledwie 6 lat przed swoją śmiercią. Ze słów geniusza wnika, że już niedługo wszystko może się skończyć.

Stephen Hawking cieszył się ogromny autorytetem i sympatią w świecie nauki. Geniusz, którego umysłu nie pokonała ciężka choroba i niepełnosprawność, pozostawił po sobie ogromny dorobek naukowy i ciekawe teorie. Niestety, jedna z nich dotyczy nadciągającego końca świata.

Koniec świata 2020 nadchodzi... 

Rok 2020 jest dla ludzkości bardzo trudny. Szczególnie pandemia koronawirusa pokazała nam wszystkim, że jesteśmy blisko dramatu. Tymczasem we wspomnianym na początku artykuły wywiadzie, Stephen Hawking twierdził, że koniec świata nadejdzie właśnie w tym roku.

Ludzie powinni martwić się o 2020 rok. To będzie prawdziwy koniec cywilizowanego świata

- mówił dla czasopisma "New Scientist".

Według najnowszych ustaleń, słynny kalendarz Majów nie kończył się na 2012 roku, ale właśnie na 2020. 

Dzień światowej apokalipsy, który miał przypaść 22 grudnia 2012 roku, nastąpi osiem lat później. Majowie popełnili błąd, polegający na podwójnym liczeniu dni wolnych od pracy

- ujawniał efekty swoich obliczeń Hawking.

Wszystko wskazuje na to, że 22 grudnia 2020 roku nadejdzie koniec znanego nam świata. Zaczynacie się bać?