18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

apokalipsa

Koniec świata się zaczyna! JEST DATA ZSTĄPIENIA MESJASZA

06.01.2021  15:13
Koniec świata właśnie się zaczyna?
Koniec świata właśnie się zaczyna? Fot: Photographee.eu/Shutterstock

Koniec świata w 2021 roku? Nie, ale już wkrótce. Nadchodzące miesiące mają być decydujące - właśnie zaczyna się siedem lat apokalipsy.

Koniec świata nadciąga, a apokalipsa właśnie się zaczęła. Słynny teolog F. Jenton Beshore przewidział, że ostateczna zagłada świata nadejdzie w 2028 roku, a to oznacza, że czeka nas już tylko kilka lat życia. Zaczynacie planować sobie te ostatnie chwile? Mamy kolejne złe informacje.

Beshore przekonywał, że apokalipsa trwać będzie dokładnie siedem lat. Zacznie się w 2021 roku i zakończy ją ponowne zstąpienie Mesjasza.

Koniec świata właśnie się zaczyna. Przepowiednia F. Jentona Beshore'a

F. Kenton Beshore był prezesem i założycielem World Bibble Society (Światowego Towarzystwa Biblijnego). Mężczyzna zmarł 7 czerwca 2016 roku. Zanim jednak doszło do jego śmierci, zajmował się nie tylko głoszeniem słowa bożego, ale też wyjaśnianiem największych proroctw, spośród których część już się spełniła.

Czy faktycznie już za kilka lat grozi nam koniec świata, a apokalipsa zacznie się w tym roku? Niekoniecznie...  Beshire twierdził na przykład, że przed 2021 rokiem świat ogarnie wielka wojna, która swe centrum mieć będzie na półwyspie Synaj. Zapowiadał też między innymi inwazję kosmitów i trąby apokalipsy.

Jako dowody na nadejście apokalipsy przytaczał dziwne zjawiska astrologiczne i pogodowe, które rozpoczną się w 2018 roku. To wtedy nad ziemią zawisł krwawy księżyc a spustoszenie siały tajfun Jebi i huragan Florence.