Jasnowidz i koniec świata

Apokalipsa za kilka miesięcy! Piekielna bestia dokona masakry

Wojciech Kozicki
09.11.2019  17:22
Armageddon nadciąga - jasnowidz uważa, że Antychryst już jest na Ziemi
Armageddon nadciąga - jasnowidz uważa, że Antychryst już jest na Ziemi Fot: Ig0rZh/easyfotostock/Eastnews

Apokalipsa i koniec świata już w 2020 roku? Data została wyznaczona, Armagedon wydaje się nieunikniony, a przepowiednia brzmi jak zapowiedź horroru. Czy wkrótce Chrystus i Szatan dokonają masakry?

Jeane Dixon żyła w latach 1904-1997. Znana jest jako jasnowidz i parapsycholog, która rzadko się myliła. Trafnie przewidziała zamach na Jana Pawła II, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga, prezydenta Johna Kennedy’ego. Jej przepowiednia na 2020 rok mrozi krew w żyłach.

Prekognicja i koniec świata

Jeane Dixon to ktoś więcej niż jasnowidz z Człuchowa, czy wróżbita szukający przyszłości w drewnianych kulkach w telewizji. Była zapraszana m.in. do Białego Domu, a dzięki swoim nadprzyrodzonym zdolnościom i „duchowym pomocnikom” uratowała życie swojego męża (nie wsiadł do samolotu, który się rozbił). Już jako kilkulatka przewidziała śmierć swojego dziadka.

Wróżbitka zyskała w USA status gwiazdy popkultury, choć jej sława i występy w telewizji miały dopiero nadejść. W pewnym momencie zaczęli radzić się jej nawet najważniejsi politycy w kraju. Niektórym nie wyszło to na dobre. Franklin Delano Roosevelt zapytał 1944 roku, ile jeszcze życia mu zostało. Dixon powiedziała, że nawet mniej niż pół roku. Roosevelt zmarł kilka miesięcy później – podaje e-magnes.pl.

Data apokalipsy i Antychryst

Dixon jest autorką wielu książek, w których ostrzega, że nadciąga apokalipsa. Data początku końca wyznaczona została w nich na 2020 rok, a masakra potrwa do 2037 roku. Z tych latach dobro i zło będą toczyć ze sobą krwawą bitwę na Ziemi, bo ponownie pojawi się Jezus Chrystus, by stoczyć walkę z "nieświętą trójcą" (Antychryst, Fałszywy Prorok, Szatan).

Zdaniem Dixon, antychryst urodził się 5 lutego 1962 roku na Bliskim Wschodzie, o siódmej rano i jest w prostej linii potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete. W 2020 roku ludzie na Ziemi usłyszą jego głos i słowa „dokonało się”.

Media przypominają, że Dixon nie zawsze trafiała w dziesiątkę. Przewidziała, że III Wojna Światowa wybuchnie w 1958, a lekarstwo na raka zostanie wynalezione w 1967 roku. Jednak również Stephen Hawking ostrzegał, że ludzkość może czekać w 2020 roku niewyobrażalna katastrofa.

Koniec świata i apokalipsa - straszna przepowiednia na 2020 rok:

Czytaj także