18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To się dzieje

Koniec świata już się zaczął. Tajemniczy zapis w Biblii

13.05.2020  13:56
Koniec świata już się zaczął. Tajemniczy zapis w Biblii
Koniec świata już się zaczął. Tajemniczy zapis w Biblii Fot: IgorZh/Shutterstock

Koniec świata już się zaczął i na naszych oczach wystartowała apokalipsa. Biblia mówi jasno, chociaż niewiele osób zwraca uwagę na ten zapis.

Koniec świata wystartował... Od początku pandemii koronawirusa wszystkie znaki na niebie i ziemi dają nam do myślenia, że nasze chwile na tej planecie są już policzone. Niepokojący klimat potęguje tajemniczy zapis z Biblii i ostatnie, dziwne wydarzenia w Europie.

Koniec świata rozpoczął się w Paryżu?!

W niedzielę w Paryżu miało miejsce dziwne zdarzenie. Po intensywnej i gwałtownej burzy niebo przybrało nienaturalny, intensywnie pomarańczowy kolor, a w powietrzu zaczął unosić się mocny zapach siarki. Do dziś przerażeni Paryżanie nie wiedzą, czego byli świadkami.

Władze uspokajają, że nic takiego się nie stało. Niestety, wydarzenia są niesamowicie podobne do tego, co opisał św. Jan w Apokalipsie. Czyżby Paryż stał się miejscem, w którym koniec świata przybrał najbardziej realny kształt? 

I tak ujrzałem w widzeniu konie i tych, co na nich siedzieli, mających pancerze barwy ognia, hiacyntu i siarki. A głowy koni jak głowy lwów, a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka. Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi, od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków. Moc bowiem koni jest w ich pyskach i w ich ogonach, bo ich ogony – podobne do węży

- głosi zapis. Kolejny fragment bezpośrednio można powiązać z dziwnym wydarzeniem w Paryżu.

Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich. A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków

- czytamy w Biblii.

Siarka nigdy nie zwiastuje niczego dobrego...

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze