18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nostradamus ostrzega

Koniec świata w 2022 roku? Nadciąga BOOM STAR

21.11.2021  11:28
Koniec świata w 2022 roku? Astronomowie, Nostradamus i Biblia zapowiadają kosmiczną katastrofę
Koniec świata w 2022 roku? Astronomowie, Nostradamus i Biblia zapowiadają kosmiczną katastrofę Fot: Shutterstock/Aphelleon

Koniec świata, apokalipsa, zagładza ludzkości… kiedy nastąpi nieustannie zapowiadana katastrofa? Okazuje się, że data już dawno została ustalona. Są co do niej zgodni naukowcy, Biblia i Nostradamus. Czy w 2022 roku ziści się czarny scenariusz? Czym jest BOOM STAR?

Koniec świata w 2022 roku? Wszystko na to wskazuje! Zwolennicy teorii spiskowych doszukują się konkretnej daty apokalipsy w Biblii, co rzekomo mają potwierdzać wizje i przepowiednie Nostradamusa. To co zapowiedział, może być powiązane ze zjawiskiem określanym jako „boom star”.

Koniec świata, mesjasz, Nostradamus i Annunaki

Nazwa „Boom Star” padła już w 2013 roku. Larry Molnar (Calvin College), Karen Kinemuchi (Apache Point Observatory) i Henry Kobulnicky (University of Wyoming), to zespół astronomów, który obliczył, że w 2022 roku nastąpi zderzenie gwiazd, które rozświetli nasze niebo. Chodzi konkretnie o parę gwiazd z konstelacji Cygnusa, które połączą się w jedną gwiazdę. Nastąpi monstrualna kosmiczna eksplozja, która będzie widoczna na ziemskim niebie. Spodziewajcie się oślepiającego czerwonego błysku, z którego narodzi się gigantyczna gwiazda.

Liczne źródła podają, że to właśnie o tym zjawisku wspomniano w Biblii i to przed nim ostrzegał Nostradamus. Co więcej, rabin Josef Berger wieszczy, powołując się na proroctwo z Księgi Liczb, że gdy wydarzy się „boom star”, nadejdzie Mesjasz.

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta – ostrzega rabin Berger. (Antyradio)

Nawet jeśli nie nastąpi koniec świata, to „boom star” może mieć tragiczne konsekwencje. Jasnowidz Jackowski ostrzega, że coś spadnie wkrótce na nasze plony, wywołując prawdopodobnie wielki kryzys głodu. Czy chodzi o kosmiczne promieniowanie?

Powrót Annunaki

Na tym jednak nie koniec, bo Maximillien de Lafayette, autor książki pt. 2022 Anunnaki Code: End Of The World And Their Return To Earth”, zapowiada na 2022 rok największą transformację w historii Ziemi. Na naszą planetę ma powrócić kosmiczna rasa istot określanych jako „Annunaki”. Zdaniem niektórych, odpowiadają za stworzenie ludzkości.

Jeśli Anunnaki rzeczywiście powrócą w 2022 roku, ogromna liczba ludzi na Ziemi (tych skażonych DNA Szaraków) zostanie unicestwiona. Tymczasem ci, którzy mają czyste DNA, zostaną zabrani z planety przez bańkę antymaterii. Wraz z tymi ludźmi zostaną zabrane zwierzęta oraz niektóre ważne budynki oraz obiekty sztuki i kultury – pisze Astroweb.pl.

Co ciekawe, podobno nawet Baba Wanga zapowiadała, że w 2002 roku „zmienią się losy ludzkości”. Nostradamus zapowiadał na ten rok m.in. konflikty zbrojne i katastrofy naturalne.

Sądzicie, że w przyszłym roku czeka nas koniec świata?

Czytaj także