18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kim ma moc, zapadnie wieczna noc

Korea ma kosmiczną broń? To będzie MASAKRA!

Wojciech Kozicki
20.12.2019  14:35
Korea szykuje koniec świata? Nowa technologia w rękach Kima oznacza rzeź i apokalipsę!
Korea szykuje koniec świata? Nowa technologia w rękach Kima oznacza rzeź i apokalipsę! Fot: Facebook

Korea Północna jest gotowa, by rozpętać piekło na Ziemi i koniec świata. III wojna światowa wisi w powietrzu, bo Kim Dzong Un grozi USA odpaleniem rakiet w Wigilię. Do tej pory prezydent Donald Trump myślał, że włos mu z głowy nie spadnie,  ale okazuje się, że nowa technologia w pulchnych rękach dyktatora może doprowadzić do totalnej masakry!

Korea Północna, miażdżona przez sankcje i krytykę międzynarodową, miota się jak szatan. Kim Dzong Un zagroził więc USA, że da im „prezent pod choinkę”, którym może być międzykontynentalny pocisk balistyczny. Pojawiły się pierwsze doniesienia, jakiej technologii może użyć „koszmar dietetyka” rządzący w Korei.

Korea Północna i testy nowej broni

Eksperci donoszą, że niedawno przeprowadzano w Korei Północnej testy silnika rakietowego. Okazuje się, że może on pochodzić z pojazdu kosmicznego albo broni nuklearnej. Skąd Kim ma taką technologię?

Światowe media już w 2017 roku donosiły, że ukraińskie silniki rakietowe trafiały do Korei Północnej. Jak ostrzegają badacze z Koreańskiego Instytutu ds. Analiz Obronnych (KIDA) z Korei Południowej, teraz ten komunistyczny kraj podobno jest zdolny do skonstruowania nawet międzykontynentalnej rakiety z wieloma głowicami jądrowymi.

Pojawiają się pogłoski, że Kim Dzong Un chce rozpętać III wojnę światową. Czy nuklearna zagłada oznacza zagładę życia na Ziemi?

Próbę silnika rakietowego przeprowadzono na odbudowanym poligonie rakietowym Sohae w Tongczang-ri, który zaczęto likwidować w ubiegłym roku na początku rozmów z USA o denuklearyzacji Korei Północnej. Władze w Pjongjangu informowały jedynie o „udanym teście o wielkim znaczeniu”, którego wynik będzie miał „znaczy wpływ na zmianę w najbliższej przyszłości strategicznej pozycji” Korei Płn. – podaje space24.pl.

Kim coraz częściej wystrzeliwuje pociski dalekiego zasięgu, które trafią m.in. do morza. Japońska armia pozostaje w gotowości bojowej, a tymczasem 13 grudnia samolot sił powietrznych USA zaobserwował niepokojące manewry północnokoreańskiej armii.

Uciekinier z Korei Północnej i badacz w Seulu Ahn Chan-il powiedział w rozmowie z AFP, że prawdopodobnie Kim odpali pociski w Boże Narodzenie i mogą to nawet być rakiety międzykontynentalnej z zasięgiem na Alaskę (ICBM). 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze