18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszna wizja

Jasnowidz Jackowski przerażony koronawirusem. "To walka z wiatrakami"

17.03.2020  11:51
Jasnowidz Jackowski przerażony koronawirusem. "To walka z wiatrakami"
Jasnowidz Jackowski przerażony koronawirusem. "To walka z wiatrakami" Fot: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski powoli zmienia zdanie na temat koronawirusa SARS-COV-2. Już nie twierdzi, że to "tylko taka grypa". Co więcej, naprawdę się go boi.

Jeszcze kilka tygodni temu jasnowidz z Człuchowa zapewniał, że koronawirus SARS-COV-2 nie wpłynie negatywnie na Polskę i Europę, i właściwie nie mamy się czego obawiać. Kilka dni temu powtarzał, że ludzie niepotrzebnie panikują. Teraz zmienił zdanie i wyznał, że się boi.

Boi się, to mało powiedziane. Jest przerażony. Dlaczego? Bo ma problemy ze zdrowiem, więc jest w grupie podwyższonego ryzyka. Jackowski zrozumiał, że dla osób w jego wieku i stanie, SARS-COV-2 może być zabójczy.

Koszmarna wizja?

Jackowski przyjmuje z pokorą obecną sytuację, choć przyznaje, że musi złamać kwarantannę i wyjść z domu. Poleca jednak innym, by tego nie robili - chyba że naprawdę muszą. Niestety, ma dla Polaków bardzo złe wieści.

Jasnowidz już nie twierdzi, że świat czeka rychły koniec epidemii. Mamy już pandemię, a nie nastąpił jeszcze szczyt zachorowań - zauważa. Wcześniej moment ten zapowiadał na 17 marca. I się mocno przeliczył.

Przymglone trzecie oko jasnowidza ciągle podpowiada mu jednak tę datę.

Kojarzy mi się siedemnasty, nie wiem dlaczego.

- mówi przejęty. Wie za to co innego...

Walka z pandemią, to walka z wiatrakami - oznajmił.

Czyżby jego dar jasnowidzenia przyniósł straszne wizje rozprzestrzeniającej się w zawrotnym tempie zabójczej choroby?

Przeczytaj więcej
Komentarze