18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Antykoncepcja kontra choroby

Jak założyć prezerwatywę, by uniknąć koronawirusa?

Wojciech Kozicki
10.03.2020  08:43
Jak założyć prezerwatywnę? Nowy sposób, by uniknąć koronawirusa
Jak założyć prezerwatywnę? Nowy sposób, by uniknąć koronawirusa Fot: Pixabay/sasint

Koronawirus na świecie to już potworna epidemia, a statystyki, aktualne dane i raporty oraz prognozy, są przerażające. Liczba chorych i zmarłych rośnie lawinowo! Jak się ochronić przed COVID-19? Okazuje się, że ratunkiem mogą być prezerwatywy i nie chodzi jedynie o bezpieczny seks.

Koronawirus na świecie lada moment będzie określany jako pandemia, ponieważ nowe przypadki pojawiają się w zabójczym tempie. Choroba wraca do Wuhan, sytuacja we Włoszech jest dramatyczna, a liczba przypadków w Polsce rośnie. Tymczasem maseczki się skończyły, żele do rąk natychmiast znikają z aptek, być może wkrótce ludzie wykupią też rękawiczki i inne podobne środki higieniczne. Jak więc chronić się przed zakażeniem?

Azjaci uznają zasady higieny za priorytet i masowo wykupują prezerwatywy. Zyskały nową funkcję i niekoniecznie zakładane są na penisa. Okazuje się, że kciuk w prezerwatywie to dobre zabezpiecznie, by np. nacisnąć przycisk w windzie, trzymać się poręczy w autobusie lub wykonywać inne czynności w miejscach publicznych.

Jak założyć prezerwatywę

Jak podaje pinknews.co.uk, ludzie masowo kupują prezerwatywy, a nowy trend przenosi się się do kolejnych krajów i np. w Australii zaczyna ich już brakować w sklepach. Pojawiają się też kolejne zdjęcia i wideo jak używać i jak założyć prezerwatywę, by ochronić się przed koronawirusem.

Przeczytaj więcej
Komentarze