Niewiarygodne

Koronawirus przewidziany w starożytnym kalendarzu. Szokująca wizja

09.04.2020  12:48
Koronawirus przewidziany w starożytnym kalendarzu. Szokująca wizja
Koronawirus przewidziany w starożytnym kalendarzu. Szokująca wizja Fot: Vivid Cafe/Shutterstock

Koronawirus został przepowiedziany już w 209 roku p.n.e.! Starożytny kalendarz zdradził przerażającą prawdę o 2020 roku. To dopiero początek. 

Koronawirus pojawił się już w wizjach starożytnych ludzi? To niesamowite, ale w kalendarzu z 209 roku p.n.e pojawia się proroctwo, które zmienia oblicze zarazy z jaką walczymy. Według ustaleń portalu "Ahval" ponad 2 tysiące lat temu plemiona tureckie ze Środkowej Azji utworzyły kalendarz 12 zwierząt. Jego autorzy przeczuli tragedie, które spadną na nas w tym roku.

12 zwierząt we wspomnianym kalendarzu to m.in. krowa, tygrys, kurczak czy pies – które reprezentują dany rok. Rok 2020 jest reprezentowany przez szczura. Co to oznacza w praktyce? Oğuzhan Türk, naukowiec badający wspomniany twór, dotarł do wymownych informacji.

Koronawirus przewidziany w starożytnym kalendarzu

Rok szczura zwiastuje wiele miejsc zniszczonych przez deszcze i grad. W tekście kalendarza była również mowa o pożarach, trzęsieniach ziemi i szarańczy, które nawiedziły wiele regionów w Australii, Turcji oraz Afryce i Azji - na początku roku. 

To nie koniec nieszczęść. Spokojnie można uznać, że koronawirus również został przewidziany przez starożytnych. W kalendarzu jest mowa o chorobie zwanej "zatülcenb", tłumaczonej jako "zapalenie opłucne". Doskonale pasuje to do tego, jakie objawy daje COVID-19. 

Autorzy kalendarza dają jednak ogromną nadzieję - napisali również, co będzie lekarstwem na tę chorobę. Pomóc chorym powinna wysuszona kora rośliny z rodziny wawrzynkowatych. Myślicie, że lekarze powinni tego spróbować? 

Przeczytaj więcej
Komentarze