18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chiny wskazują twórców epidemii

Koronawirus to broń biologiczna?

Wojciech Kozicki
15.03.2020  10:01
Koronawirus i początek III wojny światowej - twierdzą, że pandemia SARS-CoV-2 to atak USA
Koronawirus i początek III wojny światowej - twierdzą, że pandemia SARS-CoV-2 to atak USA Fot: Twitter.Lijian Zhao 赵立坚

Koronawirus to broń biologiczna? Czy pandemia SARS-CoV-2 to katastrofa wywołana celowo? Pojawiają się kolejne teorie spiskowe na ten temat, chociaż brak jest dowodów. Tymczasem Chiny oskarżają USA o sprowadzenie COVID-19 do Wuhan!

Epidemia koronawirusa wydaje się nie do zatrzymania. Pojawiły się teorie, że to broń biologiczna i właśnie zaczyna się nowa wojna światowa. Oficer wywiadu z Izraela w amerykańskich mediach mówił o tajnym laboratorium w Wuhan w Chinach, gdzie bada się najgroźniejsze choroby świata. Irańscy politycy, tacy jak m.in. były prezydent Mahmud Ahmadineżad, nie wierzą w raporty WHO oraz rządu Chin. Twierdzą, że to USA i Izrael wywołały epidemię koronawirusa, a źródłem jest tajne laboratorium.

Atak USA na Chiny i koronawirus jako broń biologiczna

Na tym nie koniec oskarżeń. Tym razem to Chiny twierdzą, że mogły zostać zaatakowane przez USA bronią biologiczną w postaci koronawirusa. Rzecznik chińskiego MSZ Zhao Lijian zażądał na Twitterze, by rząd USA ujawnił oficjalne dane na temat amerykańskiego pacjenta zero, liczby zakażeń i nazwy szpitali, w których je leczono. Jego zdaniem, działania Ameryki są niermoralne i nieodpowiedzialne.

Konkretnych dowodów na swoją teorię nie przedstawił. Jednak jest to bardziej riposta na informacje, które rozpowszechnia doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Robert O'Brien. Twierdzi, że Chiny tuszowały wybuch epidemii koronawirusa i przez to świat zaczął walczyć z chorobą o 2 miesiące za późno.

Jak na razie trwa jedynie festiwal oskarżeń bez dowodów. Nie wydaje wam się to wszystko CHORE?

logo Tu się dzieje