18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie kto mógł stworzyć COVID-19

Polski polityk ujawnia: koronawirus to broń biologiczna

Wojciech Kozicki
13.03.2020  14:04
Epidemia koronawirusa i broń biologioczna - jakie jest źródło choroby?
Epidemia koronawirusa i broń biologioczna - jakie jest źródło choroby? Fot: Estcourt News/Facebook

Koronawirus to tajemnicza choroba z Wuhan. Jakie jest prawdziwe źródło SARS-CoV-2? Po raz kolejny pojawiły się teorie, że może być to broń biologiczna. Tym razem na ten temat wypowiedział się polski polityk - czy to element nowej wojny i plan depopulacji świata?

Epidemia koronawirusa została wywołana celowo? Już kilka lat temu Amerykanie ostrzegali, że w Wuhan znajduje się laboratorium, w którym bada się najgroźniejsze choroby świata i stanowi ono zagrożenie dla ludzkości z powodu niewystarczających procedur bezpieczeństwa. Później pewien oficer wywiadu ujawnił informacje o tworzonej tam broni biologicznej, a świat dowiedział się, że osoby, które mówiły o epidemii przed jej wybuchem, podobno zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Niektórzy twierdzą również, że to nowa broń USA, która ma zatrzymać rozwój gospodarczy Chin.

Koronawirus jako broń biologiczna

Epidemiolog i były wiceministter zdrowia Dr Zbigniew Hałat potwierdza, że nowy koronawirus ma cechy broni biologicznej, a jego struktura genetyczna została zmodyfikowana. W Radiu Wnet zwrócił uwagę na „pewne ingerencje, które trudno sobie wyobrazić, by powstały naturalnie” i przy okazji przywołał prognozy mówiące o zakażeniu nawet 80% ludzkości!

Wirus uciekł z laboratorium?

Podejrzewa, że powstanie koronawirusa może być powiązane z badaniami, które wspólnie przeprowadzały USA i Chiny. Jego zdaniem, jeśli wirus uciekł z laboratorium, mógł zostać przeniesiony przez nietoperze.

Albo to jest atak umyślny, albo to jest uciekinier – twierdzi Hałat. (wnet.fm)

Stwierdził również, że kluczowe w walce z epidemią koronawirusa jest przestrzeganie zaleceń i restrykcyjna kwarantanna. Ostrzega, że jeśli zabraknie dyscypliny, możemy spodziewać się codzienny wzrost zarażonych o 1/3.

Były wiceminister zdrowia o epidemii koronawirusa - to broń biologiczna i nowa wojna?

Czytaj także