18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mroczna wizja

Koronawirus zagraża Polsce? Jackowski się cieszy: "umrzemy wszyscy"

28.02.2020  12:11
Koronawirus zagraża Polsce? Jackowski się cieszy: "umrzemy wszyscy"
Koronawirus zagraża Polsce? Jackowski się cieszy: "umrzemy wszyscy" Fot: YouTube/Printscreen

Jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił po raz kolejny pochylić się nad tematem koronawirusa. Wróżbita z Człuchowa twierdzi, że mamy dużo większy problem.

Koronawirus z Wuhan jest już w Polsce? Rząd zapewnia, że żaden przypadek nie został jeszcze stwierdzony. Małgorzata Kidawa-Błońska apeluje do nich, by nie okłamywać obywateli, a łódzkie media przekonują o zarażonej 25-latce. Jaka jest prawda? I czy nasz kraj poradzi sobie z epidemią?

Nad tematem koronawirusa pochylił się po raz kolejny jasnowidz Krzysztof Jackowski. Mężczyzna przyznaje, że doniesień o COVID-19 nie śledzi i nie wie nawet, czy w Europie ktoś już z powodu choroby z Wuhan umarł. Choć zarażonych na naszym kontynencie jest coraz więcej, on nie widzi powodów do obaw.

Koronawirus jest to dęty temat. W moim odczuciu ten wirus zaczyna się kończyć

- powiedział w swojej audycji jasnowidz Jackowski.

Wróżbita z Człuchowa twierdzi, że wirus sam zniknie, bo... idzie wiosna, a COVID-19 w jego przekonaniu nie lubi ciepła.

Nic z tego koronawirusa nie powstanie dzięki bogu - zapewnia Jackowski. 

Czarna wizja

Pan Krzysztof posilił się wręcz o żart... w odpowiedzi na wiadomość jednego z fanów rzucił: "umrzemy wszyscy, święte słowa, tak świat jest skonstruowany".

Jest jednak wielkie "ale"... Koronawirus nas nie zabije, zabić może nas coś innego. Krzysztof Jackowski powtarza po raz kolejny, że grozi nam wielki konflikt. Wojna, która zagraża całemu światu, także Polsce, zaczyna się już na bliskim wschodzie, a dopadnie nas jeszcze w tym roku!

Przeczytaj więcej
Komentarze