18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie dramat!

Krwawa wizja Jackowskiego. "Tego będą się wszyscy bali"

13.12.2021  18:30
Krzysztof Jackowski straszy konfliktem
Krzysztof Jackowski straszy konfliktem Fot: Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Krzysztof Jackowski podzielił się nową, wyjątkowo straszną wizją przyszłości. Zdaniem człuchowskiego jasnowidza lekarze dostrzegą we krwi coś bardzo niepokojącego. Co więcej, kolejne kłopoty dotkną nasz kraj.

Krzysztof Jackowski po wielu latach współpracy z detektywami i policją przeniósł się do Internetu, gdzie dzieli się szokującymi wizjami na temat przyszłości oraz komentuje bieżące wydarzenia. Od kilku tygodni jasnowidz z Człuchowa najwięcej czasu poświęca konfliktowi na wschodzie, który niebawem może dotknąć także Polskę.

W niedługim czasie będą jeszcze dwa takie wybuchy, niekoniecznie w Libanie, ale będą podobne do tych, które poprzedniej nocy się wydarzyły. Dwa państwa są w kompletnej gotowości: Turcja i Izrael. Gotowe do działań. Konflikt na Bliskim Wschodzie zacznie się od dwóch państw. Reszta będzie się przyglądać. To będzie na odległość się działo - opowiadał człuchowski Nostradamus.

Jackowski odnosząc się do sytuacji na Bliskim Wschodzie, zaznaczył, że tam pojawi się coś "żółtego i syczącego, co się pieni". Fani 58-latka przekonani są, że chodzi o nową broń masowego rażenia.

Strona atakująca, broniąc się dość nieporadnie, zdecyduje się na działanie wręcz straszne. To jest syczące, to jest syczące, żółte… Pył, a jak dostanie wilgoci, to się pieni. Tego będą się wszyscy bali. Jeżeli konflikt się zacznie, to będzie najpierw na odległość, ale będzie dość dotkliwy. Jeśli nie da skutków, to dojdzie do konfliktu totalnego na Bliskim Wschodzie - ostrzega jasnowidz.

Człuchowski wróżbita podkreślił, że "żaden rok nie kojarzył mu się tak krytycznie, jak rok 2022". To wtedy zdarzy się coś przełomowego, co odmieni sytuację na świecie.

Krzysztof Jackowski widział krew

W trakcie internetowej transmisji Krzysztof Jackowski zauważył szokujące obrazy, zawierające krew. Nie chodziło o sam widok krwi, ale to, co odkryją w niej lekarze.

Pierwsze wrażenie, jakie mam, to obecna fala zarazy, kulminacja jej znacznie się wydłuży i wydłuży się grubo poza święta i Nowy Rok. Szczytowanie fali będzie długie. Krew… Dziwne, to bardzo ważne. Słuchajcie, będzie mowa o krwi. Coś lekarzy zaniepokoi w krwi. Może to być wynik po zarazie. Wyjdą niepokojące badania, związane z krwią. Krew mi się kojarzy - mówił 58-latek.

Jasnowidz nie ujawnił, czy wspomniana krew będzie związana z koronawirusem, czy też czeka nas nowa epidemia. Niestety, przyszły rok nie wróży niczego dobrego...

logo Tu się dzieje