18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy w co inwestuje jasnowidz

Jaki majątek ma Jackowski? Wszystko ujawnił

Wojciech Kozicki
01.02.2021  15:49
Krzysztof Jackowski i pieniądze. W co inwestuje jasnowidz?
Krzysztof Jackowski i pieniądze. W co inwestuje jasnowidz? Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Ile zarabia jasnowidz Krzysztof Jackowski? Kiedyś wspomniał, że cena jego usługi to zaledwie ok. kilkaset złotych. Ile w sumie uzbierał oszczędności za wróżby, proroctwa i wizje? Właśnie ujawnił jaki ma majątek i oszczędności.

Krzysztof Jackowski ujrzał w swoich wizjach nadciągający kryzys finansowy? Jasnowidz z Człuchowa na YouTube ogłosił, że zainwestował swoje wszystkie oszczędności, by zabezpieczyć pieniądze. Tym samym dowiedzieliśmy się, jaki jest majątek jasnowidza.

Jackowski i pieniądze. W co inwestować?

Jackowski pokazał już swoje mieszkanie i okazało się, że nie żyje w luksusach. W najnowszym filmie przyznał, że nie jest człowiekiem zamożnym, ale ma trochę oszczędności. Ile to jest "trochę"? Okazuje się, że z VAT-m to 100 tysięcy złotych.

Polski Nostradamus wyznał swoim widzom, że zdecydował się inwestować w nieruchomości. Kupił działkę zlokalizowaną pod Koszalinem.

Z VAT-em będzie się ceniła na 100 tysięcy i to są wartości, które chcę zabezpieczyć, więcej nie mam. Nawet jakbym miał rozłożyć namiot, kempingiem przyjadę, będę na swoim, a najważniejsze, że swoje pieniądze zabezpieczę – powiedział Jackowski. (Pomponik.pl)