18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

POLSKĘ CZEKA MASAKRA. Jackowski zobaczył, jaka będzie zima

07.09.2020  13:03
Krzysztof Jackowski przepowiada: zimą czeka nas masakra
Krzysztof Jackowski przepowiada: zimą czeka nas masakra Fot: Artic_photo/Shutterstock

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znów uruchomił swe trzecie oko i wie już na pewno: zimą czeka nas koszmar. Co się wydarzy?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Mężczyzna od lat przewiduje przyszłość, pomaga w prywatnych śledztwach, a nawet zdarza mu się nawiązywać współpracę z policją przy poszukiwaniu zaginionych. W ostatnich miesiącach sporo czasu poświęca też bieżącej polityce i tajemniczej wojnie, która nadejść ma do nas zaraz po epidemii koronawirusa. Ale jest coś jeszcze...

W pracy Krzysztofa Jackowskiego jeden temat powtarza się systematycznie. Trzecie oko co kilka miesięcy wpatruje się w przyszłość i próbuje odgadnąć, jaka będzie... pogoda. Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa o lecie się spełniła, czy tak samo będzie z najnowszą?

Krzysztof Jackowski i nowa przepowiednia na zimę

Krzysztof Jackowski jest pewien - jeszcze przez jakiś czas pomęczymy się z koronawirusem (swego czasu mówił, kiedy się skończy), później świat czeka wielka wojna. Zanim jednak konflikt nas ogarnie, Polskę ogarnie zima. A ta raczej nie będzie należeć do przyjemnych.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego najbliższa zima przyniesie nam pogodową masakrę. Będzie tylko delikatnie zimno, ale to wcale nie jest dobra wróżba. Mimo łagodnych temperatur będzie paskudnie brzydko, mokro i szaro.

Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - mówi jasnowidz.

Mgły i brak mrozu oznaczają jedno - czeka nas okropny smog i duże problemy z oddychaniem, mnóstwo chorób i być może jeszcze szybszy rozwój grypy i SARS-COV-2. Może to właśnie zima jest okresem tuż przed wojną, o którym od miesięcy Jackowski powtarza: "przed wielkim konfliktem ludzie będą bali się oddychać"? Pasuje jak ulał...