18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PRZEPOWIEDNIA GROZY

Potężna fala epidemii, lockdown i... wojna. PRZERAŻAJĄCA WIZJA

20.09.2020  13:28
Jakub Walasek/REPORTER | zef art/shutterstock| zef art/shutterstoc

Kolejna przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jeszcze w tym roku czeka nas wielka fala epidemia koronawirusa i... wojna. Polska weźmie udział w międzynarodowym spisku!

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski znów miał wizję. Wróżbita z Człuchowa nie ustaje w swoich zapewnieniach, że czeka nas wojna, a rok 2020 jest wstępem do 3,5-letnich, tragicznych wydarzeń. Teraz poszedł jeszcze dalej. Twierdzi, że już tej jesieni odczujemy skutki epidemii i konfliktu, do którego w tajemnicy zaczynamy się przygotowywać.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny otworzył swe trzecie oko i na swym kanale w serwisie YouTube podzielił się przepowiedniami na najbliższe miesiące. I jeśli wierzyć temu, co mówi, czeka nas prawdziwa masakra...

Krzysztof Jackowski: koronawirus sparaliżuje Polskę

Jasnowidz z Człuchowa wiele razy w swych wizjach podejmował już temat koronawirusa SARS-COV-2 i związanej z nim pandemii. Nie raz poddawał sprawę w wątpliwość, innym razem szczerze bał się zakażenia. Teraz twierdzi, że wirus faktycznie istnieje i jest groźny, jednak podejmowane wokół niego działania nie wiążą się jedynie z chęcią pokonania epidemii.

Krzysztof Jackowski w swej najnowszej wizji zobaczył potężną drugą falę epidemii koronawirusa w Polsce. Jak twierdzi, część europejskich krajów, w tym Polska, Francja, Włochy czy Niemcy, zmagać się będzie z ogromnym przyrostem zakażeń. Codziennie dostawać będziemy raporty o ogromnych liczbach nowych przypadków i śmierci. Nasilenie epidemii skończy się dla nas bardzo przykro - wrócą drastyczne obostrzenia, co więcej, w pewnym momencie poczujemy się trochę jak w czasach PRL-u.

Mam wrażenie, że za niedługi czas może się bardzo mocno spotęgować wirus w Polsce. Nagle wzrośnie zachorowalność - mówi Krzysztof Jackowski. - tylko w niektórych państwach zachorowalność nagle zacznie wzrastać, a w niektórych nie będzie tak radykalnego wzrostu. W Polsce będzie. Mam przeczucie, że jak to już zacznie rosnąć, to będą zamykane szkoły, urzędy. Wejdą obostrzenia - zapowiada.

Co przybliży nas do czasów sprzed 1989 roku? Wielkie kolejki do sklepów i puste półki!

Kolejki kojarzą mi się... W Polsce ludzie stoją w długich kolejkach. Będzie nerwowo, będzie się trzeba na coś wpisać, zapisać... Nie umiem tego zrozumieć. Z żywnością będzie problem. Ludzie będą stali w kolejkach po żywność, będą kartki, jakieś kwitki... - przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Spisek i konflikt militarny w Europie

Nagłe nasilenie Epidemii wcale nie musi oznaczać, że w Polsce będzie gorzej, niż w innych krajach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że zamykanie ludzi w domach, reglamentowanie żywności i wielkie ograniczenia będą wiązały się z czymś więcej, niż z ochroną przed koronawirusem. Jego zdaniem chodzi o wielki spisek państw Europejskich, w którym Polska bierze udział - właśnie przygotowujemy się do nieuchronnego - do wojny.

Polska weszła w to wszystko z własnej zgody, na własną rękę. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że te państwa, w których dojdzie do nagłego wzrostu zachorowań, są w jakimś sojuszu militarnym i na coś się zgodziły - mówi Jackowski.

Świadczyć ma o tym fakt, że gdy w końcu w jednym z Europejskich państw faktycznie dojdzie do wojny, my będziemy już na nią gotowi. Ale o jakiej wojnie mowa? Krzysztof Jackowski wieszczy, że jeden z mniejszych krajów Europy zostanie nagle zaatakowany. - To będzie ostry i zdecydowany militarny nalot na małe państwo. Będzie oburzenie wielu państw na świecie - wieszczy. \

Krzysztof Jackowski przepowiada problemy w polityce

To nie koniec przepowiedni na jesień tego roku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy gigantyczne napięcie na polskiej scenie politycznej (notabene to już zaczyna być odczuwalne). Problemem jest nie tylko wizja rozpadu rządu, ale też chęć wprowadzania w Polsce reform niezgodnych z prawem. Temu między innymi służyć ma ponowny lockdown.

Ten rząd może coś szybko odpalić. Nie mówię, że od razu rezygnację, ale będzie spore napięcie jeśli chodzi o PiS, jeszcze w tym roku - mówi Jasnowidz.
Czytaj także