18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące

Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem

07.07.2020  14:15
Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem
Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się kwestiami, które szczególnie mocno interesują polskie społeczeństwo. Nic dziwnego, że przed wyborami skupił się na nich. Jego przepowiednia brzmi jednak niepokojąco.

Krzysztof Jackowski kiedyś wyłącznie pomagał policji, a teraz radzi całemu narodowi - dzieląc się z nim bardziej społecznymi wizjami. Jedną z nich, dotyczącą wyborów prezydenckich, zdradził całkiem niedawno.

Krzysztof Jackowski o II turze wyborów

Przy okazji Krzysztof Jackowski postanowił powiedzieć, kto był jego kandydatem w pierwszej turze wyborów. To z pewnością zaskoczy niejednego.

Chcę Wam powiedzieć, zresztą zapowiadałem to, że moim kandydatem był pan Bosak. Z tej przyczyny, że czas na coś innego w naszej polityce, wiele alternatyw nie ma politycznych, więc jakąś alternatywą jest Konfederacja. Uważałem, że warto dać komuś szansę, jak się skończyło, tak się skończyło... to było do przewidzenia

- głosił Jackowski.

Zdradził również, jak jego zdaniem potoczą się losy Polski po 12 lipca.

Co do wyborów... Uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda (...) W moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwrócicie uwagę, nie mówię, kto wygra, ale kto będzie przysięgał: lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie. Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas...

- zakończył gorzko i niepokojąco.

Wierzycie mu? 

Przeczytaj więcej
Komentarze