18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oby się nie spełniło

Makabryczna wizja Jackowskiego. Dwa wybuchy epidemii, poparzone ciała

06.04.2020  14:49
Makabryczna wizja Jackowskiego. Dwa wybuchy epidemii, poparzone ciała
Makabryczna wizja Jackowskiego. Dwa wybuchy epidemii, poparzone ciała Fot: Krzysztof Jackowski/YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił na żywo przepowiedzieć przyszłość i połączyć się ze swoim trzecim okiem. To, co zobaczył, przeraża.

Koniec pandemii koronawirusa jest bliski? Tak... ale tylko dla Polski i części Europy. Niestety, po wirusie czeka nas coś dużo gorszego. Nie dość, że zachwiana zostanie w Polsce demokracja, to świat czeka gigantyczna wojna.

Zanim to jednak nastąpi, pan Krzysztof ma dramatyczne informacje. Koronawirus namiesza jeszcze i to bardzo mocno. Najgorzej ma być (już zresztą jest) w USA. Tam - jak twierdzi Jackowski - epidemia wybuchnie dwukrotnie.

Co do Stanów Zjednoczonych, to mi się kojarzy słowo "dramat". Tam ten koronawirus się rozszaleje w dwóch kierunkach, dwa epicentrum będą. Albo dwa razy szczyt - opadnie i znów urośnie. Dramat

- powtarza Jackowski.

Stracimy nadzieję na normalność

Po wizji podwójnej epidemii Jackowski zobaczył coś jeszcze gorszego. To dziwny obraz żołnierzy, najpewniej Tureckich. I początek naprawdę dramatycznych wydarzeń na świecie.

Ja nikogo nie straszę, ja mam prawo to mówić, z tego względu, że ja to zapowiadałem - mówi jasnowidz. - Śmiejcie się teraz ze mnie. To zły rok.

Niepokoi mnie Turcja. Tam widzę poparzonych ludzi. I to nie jest żaden wirus. Wojskowych poparzonych widzę. Z jakimiś krostami wielkimi na ciele. Może to są poparzenia, albo chodzi o coś większego

- mówi Jackowski.

Turcja, albo coś koło Turcji. Widzę żołnierza poparzonego, tu chodzi o żołnierzy. To będzie bardzo niebezpieczne. To będzie następna bardzo zła rzecz w tym roku - zapowiada jasnowidz. - Najbardziej trzeba się bać tych poparzonych żołnierzy. Turcja stanie się klinem między Chinami, Rosją i USA. W tym roku stracimy nadzieję na normalność na świecie.

Przeczytaj więcej
Komentarze