18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dreszcz przerażenia

Krzysztof Jackowski ma FATALNE wieści na wrzesień. Przepowiednia grozy

21.07.2020  11:41
Krzysztof Jackowski ma FATALNE wieści na wrzesień. Przepowiednia grozy
Krzysztof Jackowski ma FATALNE wieści na wrzesień. Przepowiednia grozy Fot: Youtube

Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści na wrzesień, szczególnie dla wszystkich, którzy mają szkolne dzieci lub sami się uczą. Jaka jest przyszłość szkół? Według wizji jasnowidza - nieciekawa.

Krzysztof Jackowski początkowo zbagatelizował koronawirusa i przekonywał, że nie będzie on miał na nas wielkiego wpływu. Stało się jednak inaczej, więc jasnowidz również skupił swoje trzecie oko na pandemii i jej skutkach.

Krzysztof Jackowski ma złe wieści na wrzesień

Okazuje się, że swojej wizji Krzysztof Jackowski zobaczył bardzo nieciekawie prezentujący się wrzesień. Okazuje się, że przyszłość szkół w Polsce jest bardzo niejasna, a nawet przeczucie jasnowidza nie potrafi jej sprecyzować.

Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła się zacznie normalnie

- mówił na swoim kanale w internecie.

Wygląda więc na to, że uczniowie nie mogą liczyć na klarowną przyszłość. Nie wiadomo, czy powinni przygotowywać się na wrzesień czy w spokoju myśleć jedynie o własnym zdrowiu i życiu.

W takiej sytuacji trudno też orzec, co będzie z nauczycielami, których źródłem utrzymania jest w końcu nauczanie. Wiemy przecież, że lekcje online nie przyniosły pożądanych skutków. Tak wiele pytań... Bez odpowiedzi. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej