18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie jest dobrze

Jackowski ma koszmarne wieści dla Warszawy. Lato z horroru

11.02.2020  20:29
Jackowski ma koszmarne wieści dla Warszawy. Lato z horroru
Jackowski ma koszmarne wieści dla Warszawy. Lato z horroru Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski ma koszmarne wieści dla stolicy Polski. Lato 2020 roku nie przyniesie jej niczego dobrego, przeciwnie. 

Krzysztof Jackowski stara się być możliwie jak najbliżej ludzi i zajmować się tematami, które ich zdecydowanie najbardziej obchodzą. Teraz skupił się na lecie 2020 roku i nie ma dobrych wieści, zwłaszcza dla Warszawy.

Wszystkich nas niepokoi nienaturalna pogoda, jaka nastała tej zimy. Śniegu doczekaliśmy się (poza regionami górskimi) ledwie kilka razy, jest ciepło, jakby przychodziła już wiosna.

Krzysztof Jackowski ma złe wieści dla Warszawy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie zawirowania atmosferyczne będą miały wpływ na świat przyrody latem. Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie wtedy pogoda i nie ma dobrych wieści, ale jeszcze gorsze informacje niż dla reszty Polski, ma dla Warszawiaków.

Mam wrażenie, w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły

- opowiedział o swoich przeczuciach Jackowski.

Biorąc pod uwagę to, że może nas czekać nawet susza pięćdziesięciolecia, jego wizja wydaje się nad wyraz realna. Na wszelki wypadek Warszawa powinna uzbroić się w zapasy wody. 

Przeczytaj więcej
Komentarze