18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie upalnie

Krzysztof Jackowski ma letnią przepowiednię. Potwierdza dramat

25.05.2021  18:19
Krzysztof Jackowski przepowiada lato
Krzysztof Jackowski przepowiada lato Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Nic dziwnego, że przepełnia nas lęk, kiedy w swoich wizjach dostrzega on złe rzeczy. Teraz jasnowidz skupił swoje trzecie oko na okresie letnim i nie ma dla nas najlepszych wieści. Będzie dość dramatycznie. 

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często miewa wizje, które się sprawdzają co do joty, dlatego wzbudza takie zainteresowanie wśród Polaków. Niestety, tym razem, kiedy skupił się na letnim okresie roku - nie ujrzał najlepszych rzeczy.

Krzysztof Jackowski prognozuje LATO

Krzysztof Jackowski postanowił odpowiedzieć na nurtujące Polaków pytanie - jakie będzie lato w tym roku? Jasnowidz odniósł się do pogody, która najprawdopodobniej zapanuje nad naszym krajem. Są to wieści dość dramatyczne.

Mamy zimno, w końcu przyjdzie lato, ale powiem państwu, ze czasami taka myśl mnie nachodzi, że jeżeli wszystko jest myślą, że jeżeli nastawienie psychiczne społeczne może powodować coś w naturze. To jest bardzo prawdopodobne, więc zwróćmy uwagę, że ponad rok mamy sytuację napiętą, wiosna się popsuła, właściwie przeszła nam mimo chodu, w chłodnym tego słowa znaczeniu. Nastawienie nasze może wpływać, globalne nastawienie, może wpływać na naturę

- mówił.

Trudno odmówić mu racji - jeśli faktycznie nic w przyrodzie nie ginie i wszystko ma na coś wpływ - to nie jesteśmy aktualnie w najlepszym momencie dla naszej planety i przede wszystkim dla kraju.

Myślicie, że  jego przewidywania tym razem się sprawdzą?

Czytaj także
Przeczytaj więcej