18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jackowski ma tragicznie wieści dla PiS. "Rząd czeka DYMISJA"

30.05.2020  15:19
Jackowski ma tragicznie wieści dla PiS. "Rząd czeka DYMISJA"
Jackowski ma tragicznie wieści dla PiS. "Rząd czeka DYMISJA" Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się tematami, które magnetyzują społeczeństwo. Teraz jasnowidz zobaczył w swojej wizji czarną przyszłość obecnego rządu.

Krzysztof Jackowski kiedyś pomagał policji szukać osób zaginionych, ale teraz zajmuje się głównie tematami społecznymi i politycznymi, gdyż wie, że to o nich ludzie najbardziej chcą słuchać. Niedawno najbardziej znany polski jasnowidz zobaczył czarną przyszłość obecnego rządu.

Krzysztof Jackowski przepowiada dymisję PiS-u

PiS u władzy budzi coraz więcej kontrowersji. Polakom przestają się podobać niektóre rządowe decyzje. Być może przez rosnące niepokoje społeczne, wywołane również pandemią koronawirusa, obudziły trzecie oko Krzysztofa Jackowskiego.

Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów. To zacznie się latem

- wieszczy Krzysztof Jackowski, przeczuwając zgubę PiS.

W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje… Ten rząd prawdopodobnie poda się do dymisji. Powód będzie zagrany, przygotowany i po tym ten rząd się ewakuuje. Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna, gdy rząd to zrobi. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa. Powstanie dziwne zarządzanie naszym krajem. Jakieś krótkookresowe… Może to mieć jawne swoje macki spoza Polski

- tak skończy się era Kaczyńskiego.

Chyba nie jest to szczególnie optymistyczna wizja. Ciekawe, czy się sprawdzi.

Przeczytaj więcej
Komentarze