18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masakra

ZACZNIE SIĘ W LISTOPADZIE! Jackowski przepowiada skażenie i wojnę

09.09.2020  20:58
Krzysztof Jackowski i mroczna wizja
Krzysztof Jackowski i mroczna wizja Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma dla nas coraz gorsze wieści. Przepowiadana przez niego wojna zacznie się lada moment. Punktem zapalnym będzie... listopad.

Krzysztof Jackowski od miesięcy przepowiada, że świat czeka wielka wojna, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń. Teraz jasnowidz z Człuchowa miał kolejną wizję. Twierdzi, że konflikt, o którym od dawna mówi, zacznie się lada moment.

Pandemia koronawirusa to dopiero początek. W porównaniu z tym, co czeka nas w najbliższych miesiącach, dziś nie mamy czym się martwić. Strach dopiero się zacznie, a momentem przełomowym będzie listopad.

Wielka wojna. Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się swymi wizjami, a także spostrzeżeniami odnośnie dnia codziennego na swym kanale na YouTube. Tak było i tym razem. W trakcie audycji przerażony wyznał, że pokój na świecie się kończy. Z dnia na dzień spadnie na nas straszna informacja. Zaskoczeni będą wszyscy, a polski rząd będzie próbował uspokoić obywateli.

Będzie stał premier i mówił przed kamerą. Czyli te działania na świecie staną się nagle, nie będzie przymiarek, nie będzie czasu. To się wydarzy nagle. Nagle, ale z potężnym impetem- na tyle nagle, ze premier będzie czuł się zobowiązany powiedzieć "zapewniam wszystkich obywateli, że rząd będzie robił wszystko, żeby w Polsce się to nie stało, żeby do Polski to nie doszło" - zapowiada Krzysztof Jackowski. - Wygląda to bardzo groźnie - dodaje.

Kiedy zacznie się wojna? Niekoniecznie w listopadzie. Listopad ma być jednak kluczowy dla przyszłych wydarzeń, to będzie punkt zwrotny. - To jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało - podkreśla jasnowidz.

Krzysztof Jackowski twierdzi przy tym, że już w październiku poczujemy, że dzieje się coś złego. Nie będziemy jednak myśleć o wojnie, a o epidemii koronawirusa. Rząd ma wprowadzać nowe nakazy, ograniczać nasze wolności, zmuszać do pewnych zachowań. Jeśli zauważymy takie działania, musimy przygotować się na najgorsze.

Skażenie w Polsce? Będą apelować o krew

Choć wielki konflikt ma zacząć się gdzieś w świecie, poza Polską, to u nas też wydarzą się straszne rzeczy. Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że codziennie oczekiwać będziemy nowych wieści - podobnie jak dziś przy koronawirusie śledzimy statystyki, tak i niedługo będziemy liczyć inne ofiary...

Będziemy przyzwyczajeni też do meldunków o stanie skażenia w Polsce - twierdzi jasnowidz.

Co więcej, w mediach pojawić się mają nie tyle apele, ile wręcz żądania oddawania krwi. Dla kogo? Dlaczego? Po co? Tego jasnowidz nie wyjaśnia. Gdyba jedynie, że wydarzy się coś strasznego, przez co będzie potrzeba dużej ilości krwi.

Żeby było jasne, nie lokalizuję tego na listopad. Listopad jest progiem, ale też nie wykluczam, że to się może zdarzyć już za progiem - mówi Krzysztof Jackowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze