18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Jasnowidz nie ma wątpliwości. Pożar strawi wielkie miasto

23.07.2020  20:02
Jasnowidz nie ma wątpliwości. Pożar strawi wielkie miasto
Jasnowidz nie ma wątpliwości. Pożar strawi wielkie miasto Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski po raz kolejny postanowił opowiedzieć Polakom o swoich przeczuciach. Tym razem są wyjątkowo niepokojące i jednocześnie zaskakujące. Wydarzy się coś niesamowitego i strasznego zarazem.

Krzysztof Jackowski kiedyś poszukiwał tylko osób zaginionych, a teraz swój dar wykorzystuje do wróżenia wszystkim Polakom w internecie. Jego ostatnia wizja dotycząca wyborów prezydenckich sprawdziła się - dlatego teraz idzie o krok dalej.

Krzysztof Jackowski zobaczył rzeczy straszne

Krzysztof Jackowski zobaczył bardzo niepokojące rzeczy, które mają związek z Polską i od Polski będą zależne. Być może, jeśli jego słowa się ziszczą, stoimy u progu wielkich zmian.

Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji (...) Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić (...) Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe – duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce

- zdradził jasnowidz Jackowski.

W dalszej części nagrania Krzysztof Jackowski wrócił do najbardziej emocjonującego tematu ostatnich tygodni - pandemii koronawirusa. Nie ona była jednak centrum jego rozważań.

Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga – rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało (...) Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok

- wyjaśnił jasnowidz.

Dodatkowo, Krzysztof Jackowski zobaczył drastyczny pożar jakiegoś dużego miasta. Czyżby i to już wkrótce miało wstrząsnąć światem, zmęczonym rokiem 2020?

Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski – nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie

- podkreślił.

Wierzycie w jego wizje?

Czytaj także
Przeczytaj więcej