18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś mu grozi?

Krzysztof Jackowski ostrzega Dudę. "Powinien na siebie uważać"

14.07.2020  19:55
Krzysztof Jackowski ostrzega Dudę. "Powinien na siebie uważać"
Krzysztof Jackowski ostrzega Dudę. "Powinien na siebie uważać" Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie ulubionym jasnowidzem Polaków. Jego przepowiednie często się sprawdzają, dlatego Andrzej Duda ma powody do niepokoju? Jasnowidz z Człuchowa go ostrzega.

Krzysztof Jackowski cieszy się szacunkiem Polaków. Ostatnio udało mu się przewidzieć wynik wyborów prezydenckich, a teraz nie zwalnia tempa i wciąż zagląda w przyszłość. Tym razem nie jest kolorowo.

Krzysztof Jackowski ostrzega Dudę

Andrzej Duda aktualnie świętuje swoją wygraną, ale Krzysztof Jackowski go ostrzega. Doskonale wie, jak będzie wyglądała najnowsza kadencja prezydencka - niestety, przed Dudą wiele trudów.

Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata

- mówił w internecie Jackowski.

Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo

- ostrzegł złowrogo na koniec wypowiedzi. 

Czyżby na Andrzeja Dudę czyhało jakieś niebezpieczeństwo? SOP powinien wzmocnić swoją czujność, skoro najbardziej znany jasnowidz w kraju mówi tak niepokojące rzeczy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze