18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bójcie się

Krzysztof Jackowski ostrzega obecny rząd. Tajemnicze, poważne słowa

16.05.2020  15:38
Krzysztof Jackowski ostrzega obecny rząd. Tajemnicze, poważne słowa
Krzysztof Jackowski ostrzega obecny rząd. Tajemnicze, poważne słowa Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski postanowił wykorzystać swój dar do zajrzenia w przyszłość obecnego rządu i zobaczył coś, co skłoniło go do wystosowania ostrzeżeń. 

Krzysztof Jackowski ostrzega obecny rząd! Sytuacja z pandemią koronawirusa, kryzys gospodarczy i inne negatywne zmiany, które na nas czekają, bardzo mocno zmartwiły jasnowidza. Stwierdził najwyraźniej, że nie może dalej milczeć.

Krzysztof Jackowski jest obecnie jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w tym kraju i Polacy liczą się z jego głosem. Kiedyś zajmował się głównie sprawami kryminalnymi i pomocą policji, ale teraz postanowił nieco zmienić front. Spojrzał swoim trzecim okiem w politykę.

Krzysztof Jackowski ostrzega obecny rząd

To, co zobaczył zmartwiło go na tyle, że postanowił wypowiedzieć tajemnicze, ostrzegające słowa.

W takiej sytuacji nasze upodobania polityczne, nasi liderzy polityczni, oni mogą stracić na wartości w naszym myśleniu w jeden dzień. Jako przykład podał ministra zdrowia, na początku pandemii postrzeganego jako bohatera narodowego. To się w nas zmienia, ponieważ wszystko to dotyka naszego bezpieczeństwa, naszej wolności i swobód. Tu nie ma żartów 

- powiedział Krzysztof Jackowski odnosząc się m.in. do trwających w Polsce obostrzeń. 

Ocena i tłumaczenie, że to potrwa dłużej... że przyjdzie druga fala, to są rzeczy, które mogą wywrócić do  góry nogami polityków. Ale politycy o tym doskonale wiedzą, obecny rząd doskonale o tym wie, ale nie robi nic w tym kierunku, by złagodzić tę sytuacje, by obywatele zaczęli inaczej myśleć o rządzie, a jeśli im na tym nie zależy, to jest coś głębiej

- ocenił tajemniczo.

Myślicie, że Krzysztof Jackowski ma tym razem rację? 

Przeczytaj więcej
Komentarze