18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jackowski ostrzega. Jeszcze we wrześniu wydarzy się dramat

20.09.2019  16:04
Jackowski ostrzega. Jeszcze we wrześniu wydarzy się dramat
Jackowski ostrzega. Jeszcze we wrześniu wydarzy się dramat Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski coraz częściej bierze się za tematy dotyczące spraw społecznych. Tym razem ostrzega nas przed strasznymi rzeczami, które wydarzą się (jego zdaniem) we wrześniu.

Krzysztof Jackowski zasłynął jako jasnowidz policyjny. Pomagał w rozwiązywaniu wielu skomplikowanych spraw śledczych. Kiedy jednak o jego darze zaczęło być głośno - postanowił również zająć się tematami społecznymi, które dotyczą nas wszystkich.

Słynny jasnowidz z Człuchowa czasem wypowiada się również na tematy, które w danej chwili elektryzują Polskę. Tak było chociażby w przypadku zaginięcia i śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Krzysztof Jackowski ostrzega - we wrześniu się zacznie!

Tym razem Jackowski ma dla nas ostrzeżenie. Jego zdaniem jeszcze we wrześniu wydarzą się straszne rzeczy. Przepowiednia pana Krzysztofa dotyczy ataku na Iran i rozpoczęcia się III wojny światowej. 

Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taka ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna – powiedział na wstępie swojej youtubowej transmisji Krzysztof Jackowski.

Potem mówił o tym, co konkretnie zobaczył w swojej wizji.

Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma znaczenie w jasnowidzeniu, tu bardzo ryzykuję, ale czuję atak w drugiej połowie września. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojuszniczek w mojej ocenie niewiele znaczymy dla USA, jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA - mówił wiążąc nasz kraj bezpośrednio z całym niebezpieczeństwem.

Jasnowidz nie szczędzi nam wizji globalnej wojny. 

Szanowni państwo, nie myślmy o tym, gdzie w tym znajdą się Rosja i Chiny. Jeżeli tam się znajdą, to bezdyskusyjnie mamy początek III wojny światowej, która cały czas wisi na włosku i to jest bardzo niebezpieczne - wyjaśnił.

Myślicie, że grozi nam realne niebezpieczeństwo? Fani Jackowskiego są już poważnie przerażeni. 

Przeczytaj więcej
Komentarze