18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tylko nie to...

Krzysztof Jackowski przepowiada NAJGORSZE. Cieszyliśmy się za szybko?

14.05.2021  20:58
Krzysztof Jackowski przepowiada dramat
Krzysztof Jackowski przepowiada dramat Fot: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Nic dziwnego, że przepełnia nas lęk, kiedy w swoich wizjach dostrzega on złe rzeczy. Tym razem nawiedziły go obrazy przerażające na tyle, że są w stanie złamać nas wszystkich.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często miewa wizje, które się sprawdzają co do joty, dlatego wzbudza takie zainteresowanie wśród Polaków. Niestety, po ostatnim przypływie nadludzkiej intuicji - nie ma dla nas dobrych wieści. 

Krzysztof Jackowski przewiduje NAJGORSZE

Kiedy wszyscy cieszymy się, widząc, jak koronawirus powoli "wyprowadza się" z naszego kraju - Krzysztof Jackowski nie jest aż tak optymistyczny. Jego zdaniem sytuacja z pandemią Covid-19 jeszcze długo nie ulegnie zmianie na lepsze. Dane płynące z Ministerstwa Zdrowia to może być jedynie chwilowa poprawa. To, że rząd znosi obostrzenia, również nie oznacza, że normalność do nas wróci bez żadnego problemu.

Chociaż Krzysztof Jackowski stwierdził na początku swojej transmisji online, że wszyscy jesteśmy już zmęczeni koronawirusem - to jego wewnętrzne oko nie dostrzega zmiany na lepsze. Jasnowidz nie miał dla swoich fanów najlepszych wieści. "Ja mam takie dziwne wrażenie, że lipiec i sierpień to trochę będą popsute wakacje" – stwierdził.

Nie sądzę, żeby na jesieni się coś pod względem koronawirusowym miało poprawić

– dodał Jackowski.

Kiedy wszyscy liczymy na to, że pandemia w końcu zniknie, a szczepionki zadziałają i sprawią, że wrócimy do znanej nam normalności - Krzysztof Jackowski dostrzega coś zupełnie innego w czekającym na nas czasie.

Myślicie, że ma rację?

Czytaj także
Przeczytaj więcej