18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Niewidzialna broń”

Jackowski przepowiada: TO wydarzy się pod koniec października!

18.10.2022  20:25
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: Grzegorz Krzyżewski/REPORTER

Nowe proroctwo człuchowskiego profety jest wyjątkowo złowieszcze. Już na przełomie października i listopada dojdzie do strasznej fali lęku, wywołanej przez "niewidzialną broń", co będzie katastrofalne w skutkach!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zrzucił na nas kolejną potworną wizję przyszłości! W nowym nagraniu przekonuje, że już niedługo, bo na przełomie października i listopada dojdzie do strasznego wydarzenia. Ma ponoć dojść do prowokacji, która będzie przyczyną fali lęku.

Złowieszcze wizje znów nawiedziły polskiego Nostradamusa – tym razem zobaczył rozpad NATO, a także nową groźną broń, której będą używać Rosjanie. Tym razem jest pewny, bo jeden ze znaków, który miał zwiastować najgorsze, już się ziścił! Jackowski zapowiadał wcześniej, że jednym ze zwiastunów będzie płonący wieżowiec. I rzeczywiście – niedawno w Turcji spłonął 24-piętrowy budynek.

Co to za prowokacja?

Przyczyną fali lęku i wszelkich dalszych potwornych wydarzeń będzie pewna prowokacja. O czym mowa? Profeta nie potrafi dokładnie wyjaśnić, co to może być, lecz wie, że zdarzenie związane będzie z koleją.

W prowokacji posłużą się koleją, być może całym zestawem towarowym, kolejowym, to jest bardzo ważne, drodzy państwo, to będzie poważna prowokacja. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że właśnie po tej prowokacji zaistnieje panika, o której mówię, którą coraz bardziej czuję

- wyjawił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz zwraca też uwagę na rozłam w NATO – jego zdaniem niektóre państwa opowiedzą się za drugą stroną konfliktu.

Straszne wydarzenia pod koniec października!

W widzeniach jasnowidza z Człuchowa pojawia się jakaś nowa dziwna broń Rosjan - „niewidzialna broń”. To dziwne „coś” miałoby zostać użyte właśnie na przełomie października i listopada, a ten czas Jackowski określa jako najniebezpieczniejszy od początku wojny.

Po użyciu tego tajemniczego arsenału wybuchnie panika, a politycy będą musieli nam tłumaczyć, co mamy robić i jak mamy się zachowywać.

Jeszcze powiem państwu, że Rosja zacznie używać na froncie dziwnej broni, ja bym to nazwał niewidzialnej broni. Nie rozumiem sam tego, ale mówię to państwu. Czas końcówki października, powtarzam to i czas listopada bardzo groźnym czasem. To będzie najbardziej niebezpieczny czas, odkąs zaczął się konflikt w Ukrainie.

To jednak nie koniec tych potworności! Lęk spowodowany użyciem niewidzialnej broni wpłynie negatywnie na polską gospodarkę. Wiele jednak zależeć będzie od Turcji i tego, jak zachowa się nasz natowski sojusznik w obliczu dalszej eskalacji wojny za wschodnią granicą.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także