18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesne!

Przerażająca przepowiednia na lato 2021. Czeka nas KATASTROFA

07.06.2021  19:58
Krzysztof Jackowski i pandemia
Krzysztof Jackowski i pandemia Fot: Michal WARGIN/East News

Krzysztof Jackowski cieszy się wielkim autorytetem wśród Polaków, a jego przepowiednie dość często się sprawdzają. Z tej przyczyny ufa mu coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że przepowiednia na lato 2021 załamała wszystkich.

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Nic dziwnego, że przepełnia nas lęk, kiedy w swoich wizjach dostrzega on złe rzeczy. Teraz jasnowidz skupił swoje trzecie oko na okresie letnim i nie ma dla nas najlepszych wieści. Będzie dość dramatycznie. 

Krzysztof Jackowski przepowiada lato 2021

Możliwe, że czeka nas całkiem pokaźnych rozmiarów katastrofa. Grono osób, które udają jasnowidzowi - teraz prawdopodobnie obgryza paznokcie ze stresu. Nic dziwnego - nas wszystkich zdejmuje przerażenie na samą myśl o tym, że te słowa mogą się ziścić.

Już te obawy kojarzyły mi się w okresie stycznia, kiedy to mówiłem o tym roku. Powiedziałem, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty. Ja to nawet trochę inaczej określiłem, bardziej dosadnie. Będzie niedobry ten czas już, czyli tak naprawdę swobodę jako taką, oddech jako taki mamy w czerwcu i lipcu. A od sierpnia zacznie się ponownie wiele rzeczy zamykać

- mówił Krzysztof Jackowski.

Czyżby miał na myśli powrót epidemii koronawirusa? Dopiero co nasze życie troszkę się ułożyło i pandemia nieco odpuściła - a już mielibyśmy znowu wracać do czasów zamknięcia na cztery spusty w domu? Chyba nikt tego nie chce.

Uważam, że zaraza wróci i uwaga: jej powrót wzbudzi nasz lęk. (...) Zaraza okaże się trochę inną zarazą, że ona będzie taka sama, ale tym razem zaczniemy się jej bać

- mówił.

My zaczynamy czuć lęk na plecach. Obawiamy się, że nasza psychika nie będzie w stanie znieść kolejnego zamknięcia w czterech ścianach na czas nieokreślony. Miejmy nadzieję, że tym razem Jackowski nie ma racji...

Czytaj także
Przeczytaj więcej