18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepowiednia

WOJNA W POLSCE! Wielki konflikt zbrojny z winy... KACZYŃSKIEGO

12.10.2020  15:37
Jarosław Kaczyński doprowadzi do wojny? Jasnowidz zdradza przyszłość
Jarosław Kaczyński doprowadzi do wojny? Jasnowidz zdradza przyszłość Fot: Jan BIELECKI/East News

Polskę czeka wojna, a zaangażowany będzie w jej wybuch Jarosław Kaczyński? Jasnowidz Krzysztof Jackowski szokuje nową wizją najbliższej przyszłości.

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń, Polskę i świat ogarnie wielka wojna, a ogólnoświatowy konflikt zacząć się ma niespodziewanie jeszcze w tym roku. Jasnowidz z Człuchowa kilka tygodni temu przepowiadał, że jesienią czeka nas wielka fala koronawirusa i  gigantyczny wzrost liczby dziennych zakażeń, co doprowadzi do drastycznych środków podejmowanych przez PiS. Środki te miałyby być często niekonstytucyjne, a cała gorączka wokół pandemii zostałaby przerwana niespodziewanymi wydarzeniami...

Jak zapewniał Krzysztof Jackowski, jeszcze jesienią obudzimy się w pewien zimny poranek i usłyszymy o olbrzymim ataku zbrojnym gdzieś w świecie. - Zacznie się w listopadzie - przepowiedział jasnowidz. Będziemy w totalnym szoku, nie będziemy mogli zrozumieć, dlaczego doszło do konfliktu. Niewiele później dowiemy się, że Polska miała w tym udział...

Wojna, Jarosław Kaczyński i mroczna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Teraz jasnowidz z Człuchowa wraca do tej wizji i twierdzi, że wydarzenia, które (według jego wizji) mają nastąpić, są powiązane z Jarosławem Kaczyńskim. Jak prezes PiS i nowy wicepremier miałby się do nich przyczynić? Tego Jackowski całkowicie nie zdradza, każe jednak zwrócić uwagę na fakty...

Pan Kaczyński objął w tej chwili funkcję nadzorcy, osoby decydującej o sferze bezpieczeństwa naszego państwa. Nie angażował się w jednej i drugiej kadencji, raptem objął takie funkcje. Kto wie, czy te funkcje nie będą kluczowe - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej audycji na YouTube.

Jak ma wyglądać wielka wojna? Krzysztof Jackowski twierdzi, że na terenie naszego kraju nie dojdzie do walk, wszystko obserwować mamy z boku, przynajmniej na początku. Nie znaczy to jednak, że nie będziemy jedną ze stron zaangażowanych w konflikt.

Nie mam jednoznacznej odpowiedzi, czy Polska będzie uczestniczyła w konflikcie fizycznie. Jakby część Polski będzie militarnie zaangażowana w konflikt. Dowiemy się rano o czymś, co się będzie działo na świecie - wieszczy jasnowidz.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że jeszcze tego samego dnia premierzy państw zaangażowanych w konflikt wydawać będą specjalne oświadczenia przed kamerami. Wśród nich znajdzie się premier Mateusz Morawiecki.

Przerażające przepowiednie dla Polski

Wizja wojny to nie koniec przerażających przepowiedni na końcówkę roku. Jasnowidz Wojciech Glanc w swych wizjach zobaczył krwawą wigilię i zapowiedział święta grozy. Z kolei o nadchodzącej wielkiej wojnie, którą wieszczy Krzysztof Jackowski, mówiono już w przeszłości. III wojnę światową, która wybuchnąć ma lada moment, zobaczył sam Ojciec Pio!

Czytaj także
Przeczytaj więcej