18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PRZERAŻAJĄCA WIZJA

Jackowski nie ma już złudzeń. ŚWIAT OGARNIE WIELKA WOJNA

02.09.2020  14:00
Krzysztof Jackowski przepowiada wielką wojnę
Krzysztof Jackowski przepowiada wielką wojnę Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Epidemia koronawirusa to wstęp do prawdziwego dramatu. Po zarazie świat opanuje WIELKA WOJNA. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada straszną przyszłość.

Krzysztof Jackowski zapowiada wielką wojnę! Czy będzie to trzecia wojna światowa? Być może... Już kilka razy przestrzegał, że świat czeka ogromny konflikt, który będzie miał trzy wielkie ogniska w różnych częściach globu. Wcześniej jednak mają nas czekać nieprzyjemne, wręcz traumatyczne zdarzenia.

Krzysztof Jackowski - koronawirus to dopiero początek

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od miesięcy powtarza dość znamienne słowa: ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Pierwszy raz wspomniał o tym jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa. Teraz twierdzi, że to dziwne przeczucie wiąże się właśnie z SARS-COV-2.

Tak się dzieje. Nakazuje nam się bać cudzego oddechu…

- mówi dziś jasnowidz, tłumacząc, że przecież nakazuje nam się noszenie maseczek, mamy wystrzegać się innych ludzi, zachowywać dystans.

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Jednak pandemia koronawirusa to zdaniem Krzysztofa Jackowskiego tylko preludium. "Rok 2020 obedrze nas ze złudzeń" - powtarza Jasnowidz i przyznaje - ja już nie mam żadnych złudzeń.

Czuję się mocno odarty ze złudzeń i wszyscy widzimy po tych miesiącach, że to jakiś koszmarny sen; że coś jest z tym na pewno nie tak. Zauważam jeszcze kolejną rzecz, kompletną niemoc. Społeczeństwa długo tego nie wytrzymają - mówi jasnowidz.

Epidemia koronawirusa w końcu minie, niestety, nie odczujemy długotrwałej ulgi. To bowiem wtedy na świecie wybuchnąć ma gigantyczna wojna.

Powtarzam, przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać - wieszczy Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj więcej
Komentarze