18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Plaga na skórze"

Jackowski przewidział MAŁPIĄ OSPĘ. "Pandemia dopiero nas czeka"

23.05.2022  14:39
Krzysztof Jackowski zapowiada "plagę na skórze"
Krzysztof Jackowski zapowiada "plagę na skórze" Fot: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Nostradamus z Człuchowa znany też jako jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas jeden z ostatnich transmisji zajął się sprawą małpiej ospy. 58-latek przypomniał, że przed wirusem atakującym skórę ostrzegał już rok temu i wszystko wskazuje na to, że jego mroczna wizja właśnie staje się faktem. Prawdziwa pandemia dopiero przed nami...

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi mrocznymi wizjami przyszłości w serwisie YouTube. Niektórzy twierdzą, że jego słowa to tylko lanie wody, inni są przekonani, że to prawdziwe proroctwo. Niestety, czas pokazał, że wiele jego mrocznych przepowiedni powoli się sprawdza.

Nowa pandemia w Europie

Od początku pandemii COVID-19 Krzysztof Jackowski wielokrotnie poruszał temat zarazy, ale nigdy nie ujawniał jej końca. Gdy w 2022 roku wydaje się, że najgorsze mamy za sobą, okazuje się, że wręcz przeciwnie..

Jasnowidz z Człuchowa podczas najnowszej transmisji przypomniał swoją wizję z ubiegłego roku, podczas której opowiadał o nadciągającej nowej jeszcze gorszej pandemii. Wtedy określił to tajemniczo jako "plaga na skórze". Obserwując atak małpiej ospy w Europie, nie trudno zgadnąć, że to właśnie tego dotyczyła zeszłoroczna wizja wróżbity.

Lekarze interesują się, patrzą na ludzką skórę. Będzie coś na skórze. Na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo, pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę. Na ręku, na łokciach. Na szyi. To wygląda tak jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego. Dziwne z tą skórą - ostrzegał wówczas 58-latek.

Małpia ospa, czyli wirus, który do tej pory roznosił się tylko po Afryce dotarł do Europy. Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna tak szybkiego rozprzestrzeniania się zarazy po Starym Kontynencie.