18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zobaczył to

Krzysztof Jackowski przewidział wynik wyborów 2020. Totalny szok

27.05.2020  17:34
Krzysztof Jackowski przewidział wynik wyborów 2020. Totalny szok
Krzysztof Jackowski przewidział wynik wyborów 2020. Totalny szok Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski stara się jak najczęściej poruszać tematy, które interesują Polaków. Teraz zajął się wyborami prezydenckimi 2020. Ma niepokojące wieści.

Krzysztof Jackowski kiedyś zajmował się wyłącznie sprawami kryminalnymi i pomocą policji. Teraz przeszedł na inną tematykę, która bliższa jest sercom zwykłych Polaków. Aktualnie całą moc swojego jasnowidzącego umysłu skupił na nadchodzących wyborach prezydenckich.

Krzysztof Jackowski mówi o wyborach

Na razie nie wiadomo nawet oficjalnie, kiedy się one odbędą, ale pewne jest, że ich wyniki mogą nas mocno zaskoczyć. Andrzej Duda ma zdaniem Krzysztofa Jackowskiego zdecydowanie największe powody do niepokoju. Wynik wyborów nie będzie oczywisty. 

Na tym etapie można się różnych rzeczy spodziewać, bo ludzie czują się zmęczeni tą pandemią, wielu czuje się oszukanych. Ludzie mają tego dosyć, a to się odbije na tle tych wyborów. Im dłużej ta pandemia będzie trwała, tym bardziej notowania Dudy oraz rządu będą słabnąć. Moim zdaniem Duda straci, ale nie na tyle, by przegrać wybory

- komentuje jasnowidz Jackowski dla Super Expressu.

Myślicie, że tym razem Krzysztof Jackowski znowu ma rację? Już niedługo z pewnością się o tym przekonamy.