18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał rację

Krzysztof Jackowski to przewidział. Spełnia się jego przepowiednia

13.07.2020  12:05
Krzysztof Jackowski to przewidział. Spełnia się jego przepowiednia
Krzysztof Jackowski to przewidział. Spełnia się jego przepowiednia Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski lubi wypowiadać się w kwestiach społecznych. Przed wyborami prezydenckimi również był mocno aktywny, a jego przepowiednia się spełniła na naszych oczach.

Krzysztof Jackowski może być z siebie dumny. Długo przed wyborami prezydenckimi wieszczył, kto je wygra, a teraz okazuje się, że jasnowidz z Człuchowa miał rację - szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Andrzeja Dudy.

Krzysztof Jackowski przewidział wynik wyborów

Jak poinformowała PKW, Andrzej Duda otrzymał 51,21% głosów, zaś Rafał Trzaskowski 48,79% głosów (dane z 99,9% komisji). Oznacza to, że reelekcja Dudy staje się faktem na naszych oczach.

Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal czyli Rafał Trzaskowski 48,5%

- mówił jasnowidz kilka dni wcześniej dla Super Expressu.

Trzeba przyznać, że jasnowidz z Człuchowa był także niesamowicie blisko przewidzenia wyniku wyborów prezydenckich w naszym kraju. Jedno jest pewne i możemy to przewidzieć bez daru jasnowidzenia - za 5 lat Andrzej Duda już na pewno nie będzie prezydentem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze