18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach

27.06.2020  19:54
Straszna przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
Straszna przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski od lat przepowiada przyszłość w naszym kraju. Jego ostatnia wizja była bardzo przerażająca, a teraz spełnia się na naszych oczach. Nasuwa się pytanie - jakie jeszcze dramaty zgotuje nam los w najbliższej przyszłości?

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przekazywaniem swoich wizji Polakom. Kiedyś jedynie współpracował z policją w spawach osób zaginionych, teraz bryluje również w kwestiach społecznych. Wizjoner z Człuchowa ma bardzo trafne spostrzeżenia.

Krzysztof Jackowski miał rację

Dokładnie to możemy wywnioskować z aktualnego przykładu. Na naszych oczach spełnia się przerażająca wizja jasnowidza. Krzysztof Jackowski przewidział to wszystko w każdym szczególe, a teraz los i przed nami odkrywa swoje karty.

Na początku trudnego roku 2020, Krzysztof Jackowski twierdził:

Czeka nas szybka wiosna, po czym przyjdzie brzydkie lato. Zmienne, brzydkie lato. Zaznaczam jednak, że ja nie twierdzę, że w lipcu czy w sierpniu nie będzie upałów, ale moim zdaniem ta pora roku będzie bardzo kapryśna. Moim zdaniem musimy przygotować się na to, że często będzie padał deszcz.

Jak widać na pierwszy rzut oka - wszystko się sprawdziło. Gorzej, że Krzysztof Jackowski przepowiada rzeczy znacznie gorsze niż pogodę i deszcze. Wieszczy również nadchodzącą III wojnę światową, a spełnienie tej przepowiedni byłoby szczególnie bolesne dla nas wszystkich.

Oby w tej sprawie się mylił!

Przeczytaj więcej
Komentarze