18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę poczekamy

Jackowski ujawnił, jak długo potrwa pandemia. "Rekordy przed nami"

30.03.2021  19:39
Trzecia fala szybko się nie skończy
Trzecia fala szybko się nie skończy Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Polski Nostradamus z Człuchowa podzielił się koronawirusową wizją na najbliższe kilka tygodni. Jasnowidz uważa, że najgorsze dopiero przed nami, a na szybkie uspokojenie sytuacji nie ma co liczyć.

Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu poinformował, że w kwietniu Polskę dotknie wielki kryzys. Teraz powtarza te słowa, przekonując, że wielkie trudności spotkają nie tylko szpitale, ale także wiele innych instytucji państwowych.

Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane. Za to będzie odpowiedzialna zaraza i przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale też różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach, to teraz jeszcze do tego dojdzie kryzys, który zacznie się niewinnie - ostrzega wróżbita.

Trzecia fala koronawriusa potrwa znacznie dłużej, niż przewidywano. Okres ten będzie wydłużał się nieustannie, przez co o szybkim luzowaniu obostrzeń możemy zapomnieć.

Krzysztof Jackowski zdradził, kiedy koniec trzeciej fali

Jackowski twierdzi, że pandemiczne rekordy są dopiero przed nami, a kluczowym dla pandemii miesiącem będzie czerwiec.

To się wszystko przedłuży. Te obostrzenia będą przedłużone, a trzecia fala będzie długa. Nawet jeżeli chwilami zelżeje, to będzie długa. Tak jak mówiłem w listopadzie-grudniu, że na początku stycznia będzie następna fala, a przełom lutego-marca to będzie początek wielkiej fali. I taką mamy, która będzie trwała długo. A największe wzrosty są przed nami. Będzie ona trwała do czerwca - przewiduje wróżbita.

Jasnowidz twierdzi także, że w tym roku świat dotknie pandemia głodu. Kryzys gospodarczy oraz konflikty sprawią, że ludzie będą zmuszeni do racjonowania żywności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze